• Informacje na temat:

  wiśniewski krzysztof

Artykuły na temat: wiśniewski krzysztof
 • Michał Wiśniewski atakuje rząd. "W końcu to wybuchło"

  ..."Żądamy równego traktowania!" - apelowali artyści w piśmie skierowanym do władz. Głos w sprawie zabrał także Michał Wiśniewski.

 • #Hot16challenge2: Mandaryna i Xavier Wiśniewski w akcji. Jak dziś wygląda syn Michała Wiśniewskiego?

  Zobaczcie, jak poradzili sobie Mandaryna i jej syn Xavier Wiśniewski w nagraniu w ramach akcji #Hot16Challenge2.

 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal i Krzysztof Skiba.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: O. Ludwik Wiśniewski kolejną gwiazdą ASP

  Ojciec Ludwik Wiśniewski to kolejny ujawniony przez Jurka Owsiaka gość Akademii Sztuk Przepięknych w ramach tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

 • Wiśniewski kolegą Kononowicza

  Krzysztof Kononowicz (43 l.), znany z zamiłowania do oryginalnych swetrów niedoszły prezydent Białegostoku, był honorowym gościem podczas wieczoru sylwestrowego, jaki lider Ich Troje zorganizował w swoim klubie Extravaganza.

 • Festiwal Weselnych Przebojów 2019 w Mrągowie: Sławomir, Wiśniewski i inni

  Maserak , którzy wcielą się w parę małżonków. Pomogą im goście specjalni - Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz i Michał Koterski . Tematem przewodnim sobotniego wieczoru będą poprawiny. Pojawią się m.in. Sławomir, Michał Wiśniewski, Stachursky, Francesco Napoli, Defis, Andrzej Rybiński, Mario Bischin, Andrzej Rosiewicz czy Papa D . W rolach prowadzących ponownie pojawią się Ela...

 • ...ciepłym wspaniałym człowiekiem z którym momentalnie wyczułam wspólny klimat, a to jest chyba w śpiewaniu w duecie najważniejsze" - kończy artystka. Michał Wiśniewski i Edyta Herbuś wykonają przebój(...) piosence siebie. Może być z tego dobry chleb". Kolejny duet stworzą Maryla Rodowicz i Agnieszka Włodarczyk w piosence "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma", a Natasza Urbańska i Krzysztof Cugowski...

 • Wiśniewski w "Śpiewaj i walcz"!

  Uczestników programu "Śpiewaj i walcz" do kolejnego odcinka będzie przygotowywał Michał Wiśniewski.

 • Charytatywny duet: Krawczyk i Wiśniewski

  Zeszłoroczny odcinek programu "Muzyka łączy pokolenia", w którym swoje utwory śpiewali nawzajem Krzysztof Krawczyk i zespół Ich Troje, zaowocował ciekawym charytatywnym projektem. W jego efekcie w jednym z domów dziecka wkrótce zostanie wybudowany basen kąpielowy.

 • Michał Wiśniewski nie ma przerzutów

  Jak donosi tygodnik "Twoje Imperium", Michał Wiśniewski otrzymał wyniki badań, które bardzo dobrze rokują na przyszłość. "Odetchnęliśmy z ulgą, bo najgorsze, co może się człowiekowi przydarzyć, to niepewność. Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze" - powiedziała magazynowi Dominika Tajner, od soboty (30 czerwca) czwarta żona Michała Wiśniewskiego. "Nie odwołaliśmy ślubu, choć bliscy...

Zdjęcia na temat: wiśniewski krzysztof
 • Małgorzata Socha
Wideo na temat: wiśniewski krzysztof
 • Jak celebrytom poszedł test piłkarski?

  Najlepszy w warszawskim studiu okazał się Krzysztof Budka z "Przeglądu Sportowego", a drugie i trzecie miejsce zajęli: Grzegorz Schetyna i Bolesław Piecha. W Krakowie wygrał Zbigniew Wiśniewski, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania. Zobacz, kto przegrał!

Dyskusje na temat: wiśniewski krzysztof
 • Re: "M jak miłość": Uciekinier

  Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) i Piotr Mostowiak (Krzysztof Wiśniewski) Agnieszka Kwiatkowska (Julia Kamińska) Magda Kwiatkowska (Małgorzata Kamińska)i Tomek Kwiatkowska (Krzysztof Kamiński) Joanna Budzyńska (Małgorzata Foremniak) Ewa Budzńska (Milena Dziki,) Klaudia Budzyńska (Aleksandra Jędruszczak)

 • Re: "M jak miłość": Marek zazdrosny o Annę!

  Nowe M jak miłość Odc 110-112 Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) i Paweł Mostowiak (Krzysztof Wiśniewski ) Jolasia Mostowiak (Klaudia Halejcio) Paulina Mostowiak (Hania Hakiel) Klaudia Mostowiak (Milena Dziki,) Kasia Mostowiak (Katarzyna Pyrkosz)