• Informacje na temat:

  wiśniewski mandaryna miłość

Artykuły na temat: wiśniewski mandaryna miłość
 • Mandaryna: Wiśniewski jest chory!

  Trwa kryzys małżeństwa Marty i Michała Wiśniewskich. Dotychczas to lider Ich Troje na łamach mediów informował o całej sytuacji, wydając często sprzeczne informacje. Teraz przemówiła Marta "Mandaryna" Wiśniewska, oskarżając swojego męża o kłamstwa.

 • Mandaryna poświęciła rodzinę?

  W piątek, 23 września, na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiło się kolejne oświadczenie Michała Wiśniewskiego w sprawie kryzysu jego małżeństwa z Martą "Madnaryną" Wiśniewską. "I pytam tylko najprościej jak potrafię, czy zatuszowanie sopockiej porażki było warte poświęcenia mnie, nas, naszej rodziny i domu?" - napisał popularny wokalista.

 • Mandaryna się nie poddaje

  Choć jej pierwsze próby aktorskie w serial ach "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" raczej nie należały do udanych, a telewizyjne show "Let's Dance" spadło z anteny zaledwie po wyemitowaniu kilku odcinków, Mandaryna nie poddaje się.

 • Michał Wiśniewski: Córka czy syn?

  Michał Wiśniewski (34 l.) i jego przyjaciółka Anna Świątczak (27 l.) będą mieli córkę - tak przynajmniej wykazały badania USG. Para przygotowuje się obecnie do występu podczas półfinałowego koncertu Eurowizji, który odbędzie się w Atenach w czwartek, 18 maja.

 • Vivienne Wiśniewska wydała pierwszy teledysk. Posłuchaj "Nie straszne strachy"

  Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne opublikowała swój pierwszy fabularny klip. Fani są zachwyceni.

 • "Zderzać różne postawy"

  ...reżysera. Jeszcze niedawno na szczycie naszej listy Top 10 znajdowała się Mandaryna i jej zrealizowany z rozmachem klip "Ev'ry Night". Wydaje się, że mąż Wiśniewski, czerpiąc wiele z niemieckiej(...), surrealny obraz naszej koegzystencji. Nowa produkcja Wiśniewskiego z kolegą z Ukrainy jest tak przerysowana, śmieszna, że za szczerość i prostotę, przebierankę chłopaków za cycate baby, stroje ludowe...

 • Koniec małżeństwa Wiśniewskich. To już oficjalne!

  ..."Ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo" - Ania Wiśniewska na swoim blogu poinformowała o zakończeniu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Wcześniej lider Ich Troje usunął ją z grupy.