• Informacje na temat:

  wiśniewski michal plotki

Artykuły na temat: wiśniewski michal plotki
 • Michał Wiśniewski skomentował rzekomy romans z Agatą Buczkowską

  Michał Wiśniewski w specyficzny sposób skomentował plotki na temat jego romansu z wokalistką Ich Troje Agatą Buczkowską. Jak podsumował całą sytuację wokół swojej osoby?

 • Michał Wiśniewski ma romans z Agatą Buczkowską? Wokalistka stanowczo dementuje!

  Agata Buczkowska, wokalistka Ich Troje, zdementowała plotki o jej romansie z Michałem Wiśniewskim.

 • Michał Wiśniewski pozbył się tatuażu z imieniem Dominiki Tajner. Czym go zastąpił?

  Tatuowanie imion swoich partnerów to dosyć ryzykowne przedsięwzięcie. W momencie, gdy para decyduje się rozstać, tatuaż może stać się niewygodnym wspomnieniem. Tak stało się w przypadku Michała Wiśniewskiego, który zdecydował się usunąć tatuaż z imieniem Dominiki Tajner, z którą aktualnie się rozwodzi.

 • Michał Wiśniewski krytykuje

  ...on, bo Kasia śpiewała z nami w Rydze na festiwalu Eurowizji i szkoda, że ma takiego żałosnego przydupasa" - obraża lider Ich Troje. "Oświadczamy wszem i wobec, że żyjemy (i plotki o naszej śmierci(...)! Przejdą kolego i nawet Cię nie zauważą!" - czytamy. Michał Wiśniewski poinformował także o problemach swojej byłej menedżer, Katarzyny Kanclerz: "Podobno Kasia K. została wypróżniona z kaski przez...

 • Michał Wiśniewski "Z nikim nie jest tak": Piosenka o rozwodzie z Dominiką Tajner?

  Michał Wiśniewski zabrał głos w sprawie rozstania z Dominiką Tajner. Gwiazdor nagrał nową piosenkę pt. "Z nikim nie jest tak", która mocno nawiązuje do ich rozstania. "Chciałbym przeprosić za tamte słowa" - śpiewa Wiśniewski.

 • Michał Wiśniewski i "Z nikim nie jest tak". Fani piszą o powrocie do Mandaryny, zaskakująca reakcja

  Sporo komentarzy wywołała najnowsza piosenka "Z nikim nie jest tak" Michała Wiśniewskiego. Utwór nawiązuje do głośnego rozstania z żoną Dominiką Tajner.

 • Michał Wiśniewski w "Tańcu z gwiazdami"?

  Na oficjalnym profilu w serwisie Facebook wokalista Michał Wiśniewski odniósł się do plotek na temat rzekomego udziału w "Tańcu z gwiazdami". "Spekulacje na temat mojego występu w nowym show Polsatu były co najmniej przedwczesne" - poinformował artysta. "Aby była jasność nie wystąpię ani w Tańcu z Gwiazdami ani w żadnym innym teleturnieju" - zaznaczył Michał Wiśniewski. Promujący solowy album "La...

 • M. Wiśniewski dementuje

  Od połowy września w plotka rskich mediach trwa spektakl po tytułem rozstanie Michała i Marty Wiśniewskiej. O komentarz na temat tego głośnego konfliktu INTERIA.PL poprosiła samego lidera Ich Troje. - Na temat całej sytuacji trudno mi się wypowiadać tylko z jednego powodu - ja nie chcę srać we własne gniazdo! - powiedział nam Michał Wiśniewski.

 • Wiśniewski pełen nienawiści?

  Katarzyna Kanclerz, nazywana żelazną damą polskiego show-biznesu, odniosła się do swojego konfliktu z Michałem Wiśniewskim.

 • Ostatnio sprawami Piotra Rubika zajmuje się Katarzyna Kanclerz, z którą Michał Wiśniewski prowadzi medialną wojnę. Przypomnijmy, że Kanclerz jest także menedżerką Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. "Piotr Rubik napisał kawał dobrej muzyki. To, że bydło stało się jego menago nic nie zmienia" - pisze Wiśniewski w swoim blogu. "Mówię do kolegi Rubika ponieważ mieliśmy tego samego menago : Jesteś...