• Informacje na temat:

  wiśniewski rak michał

Artykuły na temat: wiśniewski rak michał
 • Michał Wiśniewski: Mam raka

  ...złej gry!" - tak o zachowaniu Dominiki Tajner napisał jej partner. "Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!" - napisał Michał Wiśniewski, kończąc post słowem(...)Na profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku można przeczytać wpis dotyczący stanu zdrowia wokalisty. Jak informuje artysta, niedawno przeszedł w warszawskim szpitalu zabieg wycięcia guza. "Dwa...

 • Michał Wiśniewski: Rak to żadna promocja

  W rozmowie z "Super Expressem" Michał Wiśniewski przyznał, że inaczej wyobrażał sobie odzew opinii publicznej na informację o poważnej chorobie, którą - przypomnijmy - umieścił na Facebooku. "Dzisiaj(...) głosy, że Michał Wiśniewski od lat cierpi na chorobę weneryczną! Wokalista określił te oskarżenia słowami "kolejna wymyślona sensacja, która uderza we mnie i moich bliskich". "Zadzwoniłem do swojego...

 • Michał Wiśniewski o raku i samobójstwie ojca

  ..."Nie pozwolę, żeby ktoś sobie z tego jaja robił, bo to do śmiechu nie jest" - mówi Michał Wiśniewski o złośliwym guzie nowotworowym.

 • Michał Wiśniewski: To niestety...

  Jak poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska, rak który zaatakował jej męża jest złośliwy.

 • Chory Michał Wiśniewski: "Dam radę"

  Przypomnijmy, że w czwartek (21 czerwca) Michał Wiśniewski za pośrednictwem internetu poinformował fanów o chorobie nowotworowej. "Dwa tygodnie po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna(...). (...) Jak będą przerzuty, to będą. Nie pękniemy na robocie, tylko będziemy walczyć jak zwykle" - przekonuje fanów, którzy na Facebooku złożyli artyście liczne życzenia powrotu do zdrowia. Michał Wiśniewski...

 • Wiśniewski walczy z chorobą i szykuje się do ślubu

  Michał Wiśniewski i jego narzeczona Dominika Tajner opowiedzieli w programie śniadaniowym o zbliżającym się ślubie na Mazurach i o chorobie czerwonowłosego piosenkarza.

 • Michał Wiśniewski i jego kolejna choroba

  W rozmowie z "Faktem", której tematem były zarobki i emerytura gwiazd polskiej estrady, Michał Wiśniewski nagle przyznał, że pieniądze są mu potrzebne na leczenie łuszczycy. "Artyści, którzy są(...)" - zakończył. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski dwa lata temu ujawnił, iż zdiagnozowano u niego raka. Zobacz teledyski Michała Wiśniewskiego na stronach INTERIA.PL!

 • Wiśniewski stanowczo: Nie promuję się rakiem

  Czy nowotwór Michała Wiśniewskiego jest złośliwy? Wokalista nie udziela jednoznacznej odpowiedzi, wciąż czeka na potwierdzenie wyników badań.

 • Wiśniewski kupił żonie mercedesa

  Ania Świątczak, wokalistka Ich Troje, i świeżo upieczona mama Etienette Wiśniewskiej, przemyka po Warszawie nowiutkim czarnym mercedesem klasy S.

 • "Mam rozpruty zad"

  Michał Wiśniewski nie ma oporów przed dosadnym opowiadaniem o swojej chorobie.