• Informacje na temat:

  witold pyrkosz

Artykuły na temat: witold pyrkosz
 • Wspominają Witolda Pyrkosza

  ..."Jako aktor umiał wszystko", "odszedł dobry przyjaciel", "był wybitnym aktorem, także teatralnym" - tak zmarłego w sobotę, 22 kwietnia, Witolda Pyrkosza wspominają gwiazdy polskiego kina.

 • Bogusz Bilewski i Witold Pyrkosz: Nierozłączni

  Witold Pyrkosz i Bogusz Bilewski znali się ponad 40 lat. Zapytani, czy przyjaźń między aktorami jest możliwa, mówili: - W naszym przypadku tak, bo wiemy, że żaden żadnemu roli nie podkradnie. Zagrali razem między innymi w kultowym "Janosiku".

 • Witold Pyrkosz: Odszedł rok temu

  W niedzielę, 22 kwietnia, mija rok od śmierci Witolda Pyrkosza. Ulubieniec polskiej publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość".

 • Ostatnie pożegnanie Witolda Pyrkosza

  W Górze Kalwarii (Mazowieckie) pożegnano w piątek aktora teatralnego i filmowego Witolda Pyrkosza. Zmarłego żegnała rodzina, współpracownicy, fani. "Zapamiętamy go jako pełnego inwencji, pasji, nowych pomysłów" - napisał w okolicznościowym liście prezydent RP Andrzej Duda.

 • Witold Pyrkosz kończy 90 lat

  ...24 grudnia Witold Pyrkosz obchodzi 90. urodziny. Publiczności znany jest dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4" oraz Duńczyka w kultowym "Vabanku". Od kilkunastu lat dla widzów jest jednak przede wszystkim Lucjanem Mostowiakiem, seniorem rodu, podporą rodziny i najlepszym dziadkiem na świecie w "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz: Pożegnanie Lucjana Mostowiaka jesienią

  Jak długo bohater Witolda Pyrkosza obecny będzie w serialu "M jak miłość"?

 • Gwiazdy "M jak miłość" wspominają Witolda Pyrkosza

  W specjalnym materiale gwiazdy "M jak miłość" wspominają zmarłego w ubiegłym tygodniu Witolda Pyrkosza.

 • Witold Pyrkosz kończy 89 lat

  ...24 grudnia, w Wigilię, Witold Pyrkosz obchodzi 89. urodziny. Publiczności znany jest dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4" oraz Duńczyka w kultowym "Vabanku". Od piętnastu lat dla widzów jest przede wszystkim Lucjanem Mostowiakiem, seniorem rodu, podporą rodziny i najlepszym dziadkiem na świecie w "M jak miłość".

 • Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko: Pokłóciła ich kobieta

  ...bójki, wedle innych - podczas prawdziwej bójki po pracy. Jednym z przywódców zabawowej ekipy był Witold Pyrkosz. Jak sam wspominał, dopiero zmierzał do ustatkowania się, a gdy długo przebywał z dala(...) ze znacznie młodszymi mężczyznami, kolorowa i kontrowersyjna. A jednak w tej beczce miodu była łyżka dziegciu: ponowne spotkanie z Witoldem Pyrkoszem. Tym razem jednak relacja była zupełnie inna...

 • Pogrzeb Witolda Pyrkosza w piątek w Górze Kalwarii

  Pogrzeb Witolda Pyrkosza odbędzie się w piątek, 28 kwietnia, w Górze Kalwarii - poinformował "Super Express".

Zdjęcia na temat: witold pyrkosz
 • Witold Pyrkosz
Wideo na temat: witold pyrkosz
 • Witold Pyrkosz (1926-2017)

  22 kwietnia 2017 roku w Warszawie zmarł aktor Witold Pyrkosz znany z gry m.in. w: Janosiku, serialu ''M jak miłość'' oraz w ponad stu innych produkcjach zarówno filmowych, jak i teatralnych.

 • Witold Pyrkosz (1926-2017)

  22 kwietnia 2017 roku w Warszawie zmarł aktor Witold Pyrkosz znany z gry m.in. w: Janosiku, serialu ''M jak miłość'' oraz w ponad stu innych produkcjach zarówno filmowych, jak i teatralnych.

 • "M jak miłość": Urodziny Witolda Pyrkosza

  Witold Pyrkosz skończył niedawno 90 lat. Z tej okazji cała ekipa życzyła mu jak najlepiej.

Dyskusje na temat: witold pyrkosz