• Informacje na temat:

  wizerunek budzi

Artykuły na temat: wizerunek budzi
 • Renata Dancewicz: Wolę grać w karty, niż dbać o wizerunek

  ...? - Kariera nigdy nie była moim celem. Popularność przytrafiła mi się dawno temu, na chwilę i przez przypadek. Tak naprawdę zawsze wolałam grać w karty czy chodzić na imprezy, niż dbać o swój wizerunek. Robiłam(...). Nie żałuje pani? - Często mam poczucie niedosytu, zarzucam sobie brak ambicji, czasem taka myśl kołacząca się po głowie budzi mnie o siódmej rano, ale potem to mija. Samo przyszło, samo poszło...

 • Mireille Mathieu: Słowik z Awinionu

  ...wizerunek grzecznej pensjonarki też budził wiele kontrowersji. "Mówili, że wyglądam jak zakonnica. Bardzo to wszystko przeżywałam. Byłam przy tym nieśmiała i wstydziłam się dziennikarzy" - mówi. Ale nie(...), że kiedy zaczyna śpiewać, budzi zachwyt słuchaczy. Niestety, kiepsko jej szło z nauką. "Byłam leworęczna i miałam dysleksję. Nie lubiłam szkoły" - mówi. W wieku 14 lat postanowiła więc zakończyć...

 • Madonna na Eurowizji 2019: Występ w cieniu wojny

  Królowa pop 18 maja uświetni swoim występem finał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Przyjazd Madonny do Izraela budził mnóstwo kontrowersji nie tylko ze względu na jej sceniczny wizerunek.

 • Filmowy Jezus Chrystus

  Wizerunek Chrystusa - jednej z najczęściej "portretowanych" w kinie postaci - od zawsze budził kontrowersje.

 • Kwaśniewska wypierze i wyprasuje

  Jolanta Kwaśniewska budzi emocje. Była pierwsza dama nie boi się pojechać do cudzego domu i uczyć prasowania.

 • Jan Peszek: Moja córka jest fantastyczna

  Jan Peszek chętnie słucha płyt swojej córki. Podoba mu się nie tylko warstwa muzyczna twórczości Marii, lecz także jej wizerunek artystyczny. Aktor jest zachwycony bezkompromisowością i odwagą córki, która poprzez muzykę wyraża swoją postawę wobec świata.

 • Elizabeth Holmes oszukała cały świat. W filmie zagra ją Jennifer Lawrence

  Wynalazła maszynę do analiz krwi, na której zarobiła miliony. Budziła zaufanie. Była skromna, naturalna, zawsze ubrana na czarno, z psem u boku. Sęk w tym, że jej wynalazek nie działał, pieniądze przepadły, a przebiegłej bizneswoman grozi teraz 20 lat więzienia. W Elizabeth Holmes w filmie "Bad Blood" wcieli się hollywoodzka gwiazda i laureatka Oscara Jennifer Lawrence.

 • Przemysław Bluszcz: Między psychopatą a świrem

  Miał być lalkarzem, został... psychopatą. W takich właśnie rolach wyspecjalizował się jako aktor. I na tym polu trudno znaleźć lepszego od niego. Jakie emocje budzi prywatnie?

 • Prawdziwa twarz Jezusa?

  W Boże Narodzenie kanał History przygotował premierę filmu "Prawdziwa twarz Jezusa?". W dwugodzinnym programie specjalnym zespół ekspertów zajmujących się obróbką obrazu, próbuje ożywić wizerunek uwieczniony na Całunie turyńskim.

 • Nie daje się ujarzmić

  Do niedawna szokował kontrowersyjnymi wypowiedziami i nietypowym zachowaniem. Uznany za niegroźnego skandalistę, budził raczej uśmiech na twarzy niż poważanie. Michał Koterski dojrzał i zamierza zmienić wizerunek.