• Informacje na temat:

  wizerunek christina

Artykuły na temat: wizerunek christina
 • Christina Aguilera bez makijażu

  Jej wizerunek niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje - częściej kojarzona jest z przerysowaną stylistyką niż subtelnością. Zaskoczeniem okazała się zatem okładka magazynu "Paper", na której Christina Aguilera zaprezentowała się bez makijażu.

 • Christina Aguilera w "Carpool Karaoke": W kim się kochał Ryan Gosling?

  Christina Aguilera była gościem Jamesa Cordena w jego programie "Carpool Karaoke".

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam...

 • Christina Aguilera walczy ze swoją wytwórnią

  Christina Aguilera, amerykańska wokalistka pop, ujawniła niedawno, że zdecydowała się na sporą zmianę stylistyczną, jeśli chodzi o materiał, który trafi na jej nowy album. Ten mniej cukierkowaty wizerunek i mniej popowe brzmienie nie spodobały się jednak wytwórni RCA, dla której nagrywa. Z powodu kłótni z wydawcą prace nad płytą przeciągają się w nieskończoność.

 • Christina Aguilera: Jestem lepsza od Britney Spears

  ...i stworzenie odpowiedniego image'u artysty. "Niestety, w popie ostatnio zbyt często chodzi o wizerunek. Moja wytwórnia kazała mi rozprostować włosy, choć tak naprawdę mam kręcone. To jakieś szaleństwo! Myślę, że znaczenie wizerunku nie jest wcale tak wielkie" - dodała Christina.

 • Christina Aguilera o płycie "Stripped": Zraniono mnie

  Prawie 16 lat po premierze albumu "Stripped" Christina Aguilera przyznała, że negatywne opinie dotyczące jej ówczesnego wizerunku mocną ją dotknęły i wpłynęły na jej kolejne kroki w karierze.

 • Prawdziwa Christina Aguilera

  Najnowszy album Christiny Aguilery, zatytułowany "Stripped", pokazuje artystkę taką, jaka jest ona naprawdę. To zerwanie z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, do którego przyzwyczaiła nas swoimi wcześniejszymi produkcjami. "Ta muzyka odzwierciedla mnie samą. Może się to komuś podobać lub nie, ja niczego nie zmienię" - twierdzi młoda gwiazda.

 • Christina Aguilera świętuje 15 lat "Stripped"

  ...musisz przesłuchać przed śmiercią" . #15YearsOfStripped pic.twitter.com/OSjPyehokw " additional="— Christina Aguilera (@xtina)" date="29 października 2017" user="xtina" />

 • Christina Aguilera: Seksowna mama. Zobacz!

  Christina Aguilera, która wychowuje 2-letniego syna Maksa wraz z mężem Jordanem Bratmanem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuła się sexy. Autorka przeboju "Dirrty" pragnie także, aby jej syn dorastał rozumiejąc to, że kobietom wolno wyrażać na co dzień swoją seksualność.

 • Aguilera: Duże zmiany

  Amerykańska gwiazda pop, Christina Aguilera zapowiada zmianę wizerunku, brzmienia oraz... karierę filmową.