• Informacje na temat:

  wizerunek radosława

Artykuły na temat: wizerunek radosława
 • Radosław Śmigulski dyrektorem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  ...z listem dyrektor PISF do Christophera J. Dodda, prezesa Stowarzyszenia Amerykańskich Producentów Filmowych". Według ministra kultury, Sroka naraziła na szwank wizerunek Polski i polskich instytucji...

 • Doda czuje się oszukana

  Piosenkarka atakuje byłego męża Radosława Majdana.

 • Doda: Radek się tłumaczy

  ...proszę kolejny raz o nie wtrącanie się w moje życie prywatne" - zakończył Radek. Przypomnijmy, że wizerunek Radosława Majdana i blondynki do złudzenia przypominającej Dodę widnieją również na zdjęciach(...) mój wizerunek poprzez mojego naiwnego byłego męża. A co najgorsze - on na to przystał" - żaliła się Doda. "Boli bardzo... wierzyłam, że kocha mnie czystą miłością, a on mnie po prostu wykorzystał...

 • Radosław Krzyżowski, znany jako przebiegły doktor Sambor z serial u "Na dobre i na złe", zmienia swój wizerunek. Już niedługo zobaczymy go w roli Adama, ukochanego Judyty w serialowej wersji "Ja wam pokażę!" na podstawie książki Katarzyny Grocholi.

 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  ...dokumencie wykorzystany został jej wizerunek. Autorka popularnych powieści erotycznych, w tym "365 dni",  odniosła się do sprawy na swoim Instagramie. "Oglądałam reportaż pana Latkowskiego. I powiem wam tak. Mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych, został tam użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu...

 • Katarzyna Figura marzy o Hollywood

  ...25 lat temu na ekrany polskich kin trafił film Radosława Piwowarskiego "Pociąg do Hollywood". Kreacja Marioli Wafelek - bufetowej z "Warsu", która marzy o hollywoodzkiej karierze, przyniosła nieznanej szerzej Katarzynie Figurze Złotą Kaczkę oraz tytuł seksbomby polskiego kina.

 • Doda o Beckhamach

  Prasa często porównuje związek Doroty "Dody" Rabczewskiej, wokalistki grupy Virgin, i Radosława Majdana, bramkarza Wisły Kraków, do słynnej pary Victorii i Davida Beckhamów. Jak przyznała Doda w wywiadzie dla INTERIA.PL, takie porównania mocno ją denerwują.

 • Kto zostanie dyrektorem PISF? Pozostała trójka kandydatów

  ...szwank wizerunek Polski i polskich instytucji kultury na arenie międzynarodowej. P.o. dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej została Izabela Kiszka-Hoflik.

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przywrócili wolność bielikowi

  ...ochroną gatunkową ścisłą. Jego wizerunek znajduje się w polskim godle narodowym. Ciekawostką jest, że wbrew powszechnym opiniom nie jest on orłem, a zaliczany jest do rodziny jastrzębiowatych. Nie...

 • Z reprezentacji do "Tańca z ..."

  Radosław Majdan na parkiecie radzi sobie coraz lepiej, ale coraz gorzej na boisku. W tanecznych zmaganiach towarzyszy mu Izabela Janachowska. Para doskonale się dogaduje, a piłkarz jest niezwykle szarmancki w stosunku do swojej partnerki.

Wideo na temat: wizerunek radosława
 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.