• Informacje na temat:

  wizerunek sceniczny

Artykuły na temat: wizerunek sceniczny
 • Powrót scenicznych czarodziejów

  Pod koniec marca na festiwalach Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Francophonic w Warszawie wystąpi francuska grupa Babylon Circus, pamiętana z znakomitego koncertu na Przystanku Woodstock 2006.

 • Madonna na Eurowizji 2019: Występ w cieniu wojny

  Królowa pop 18 maja uświetni swoim występem finał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Przyjazd Madonny do Izraela budził mnóstwo kontrowersji nie tylko ze względu na jej sceniczny wizerunek.

 • Jak wyglądał Michał Szpak w krótkich włosach?

  Michał Szpak, to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Wyróżnia go odważny wizerunek sceniczny, mocny głos, a także długie, kręcone włosy. Gwiazdor jednak nie zawsze miał taką fryzurę.

 • Zobacz, jak Jennifer Lopez przygotowuje się do trasy "It's My Party Tour"

  Jennifer Lopez przygotowuje się do dużej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych - "It's My Party Tour". W związku z tym artystka opublikowała film, który pokazuje kulisy pracy nad tym wydarzeniem. Dzięki niemu fani mogą poznać bardziej osobiste oblicze swojej idolki i zobaczyć, jak kreowany jest jej sceniczny wizerunek.

 • 15-latka: Skromna czyli gorąca?

  Amerykańska wokalistka i aktorka Miley Cyrus wyznała, że jej sceniczny i medialny wizerunek odbiega od rzeczywistości.

 • Charli XCX chce nosić bikini w brytyjskich klubach

  Piosenkarka nie jest pewna czy noszenie bikini na scenie w Wielkiej Brytanii sprawdzi się tak samo, jak w Stanach Zjednoczonych. Na koncercie w Las Vegas, Charli XCX zaprezentowała nowy wizerunek sceniczny.

 • Jarvis Cocker a la Marilyn Manson

  Jarvis Cocker, niegdyś wokalista angielskiego zespołu Pulp, zaangażował się w projekt o nazwie Relaxed Muscle. Przy okazji muzyk postanowił zmienić nazwisko i gruntownie zreformować swój sceniczny wizerunek.

 • Doda skandalistką roku?

  Czy agresja i brak skrupułów u Dody to tylko jej wizerunek sceniczny? A może naprawdę ma problem z wyładowaniem swoich emocji? W 2007 roku przeszła samą siebie.

 • Zakryta Gwen Stefani

  Po protestach malezyjskich muzułmanów, popularna wokalistka Gwen Stefani znacznie złagodziła swój sceniczny wizerunek. Zamiast skąpych strojów na scenie można było zobaczyć Gwen ubraną niemal pod samą szyję.

 • Conchita Wurst: Zobacz kolejną przemianę zwycięzcy Eurowizji 2014

  Na Instagramie Conchity Wurst możemy zobaczyć najnowszy wizerunek zwycięzcy Eurowizji 2014.

Zdjęcia na temat: wizerunek sceniczny
Wideo na temat: wizerunek sceniczny
 • Markowska: Kora to wielka artystka

  Patrycja Markowska przyznaje, że zawsze miała ogromny szacunek do Kory. Ceniła ją przede wszystkim jako charyzmatyczną, wielowymiarową i nietuzinkową artystkę, która wyrastała ponad swoją epokę. Była ikoną, legendą, pisała znakomite teksty, tworzyła oryginalny sceniczny wizerunek, wyznaczała trendy, dla wielu była inspiracją, jak iść przez życie na własnych zasadach, walczyła o wolność

 • Doda: Jestem marką. Dałam ludziom to, czego chcieli

  Dorota Rabczewska twierdzi, że od początku kariery scenicznej wiedziała, czego oczekuje publiczność i stworzyła wizerunek, który pasował do tych oczekiwań. Podejmowała też przemyślane decyzje, których celem było promowanie jej samej i zespołu Virgin, np. udział w reality show. – Jestem marką. Od kiedy weszłam do show-biznesu, miałam jasno określony cel. Wiedziałam, jak chcę pokierować swoją

Dyskusje na temat: wizerunek sceniczny
 • Re: Ela Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda już tak nie wygląda!

  super babka, emanuje ciepłem i szczerością ( jaka jest naprawdę nie wiem ) ale bardzo podoba mi się jej sceniczny wizerunek, życzę wszystkiego dobrego:)

 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  Proszę czytać ze zrozumieniem :) jeśli jesteś fanem tej " gwiazdy " pewnie widziałeś jej fotki z lizakiem- penisem w ustach , lub z gołym tyłkiem ?????? jeśli dla Ciebie to nie zachowanie i wygląd w stylu prostytutki , to jak to nazwiesz ????? wizerunek sceniczny???? ale może faktycznie nie wiem o czym mowie , bo nigdy nie zarabiałam na siebie d........ :)

 • Re: Szczęśliwa babcia

  Bozena Dykiel czym starsza tym lepiej wyglada. W 'Alternatywach' czy 'Wyjsce Awaryjne' przypominala wiejska babe (moze to byl tylko wizerunek sceniczny), nie prezentowala sie zbyt atrakcyjnie. Teraz nabrala klasy i uroku.

 • Re: Holmesa podróże po popkulturze

  najlepszą ze znanych mi filmowych wersji opowiadań o Sherlock'u Holmes'ie. Należy przypomnieć, że Wasilij Livanov otrzymał w 2006 Order Imperium Brytyjskiego za najlepszy wizerunek sceniczny słanego