• Informacje na temat:

  władimir kliczko bokser

Artykuły na temat: władimir kliczko bokser
 • Kliczko będzie promował film

  Słynny ukraiński bokser Władimir Kliczko, brat innego mistrza świata w wadze ciężkiej - Witalija, będzie w środę gościł w Warszawie. Wizyta związana jest z polską premierą filmu dokumentalnego o braciach Kliczko.

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Penettiere i Kliczko w Chorwacji

  Wyspy Hvar i Korcula oraz Dubrownik - te miasta podczas wakacji odwiedzili ukraiński bokser Władimir Kliczko i jego amerykańska partnerka Hayden Panettiere. Twierdzą, że zakochali się w Chorwacji.

 • Nie tylko gongi: Piosenki na wyjścia bokserów

  W wielu przypadkach bokserzy to nie tylko sportowcy, ale także celebryci i showmani. A czasami, aby dobre widowisko mogło się odbyć, potrzebna jest muzyka. Czego więc bokserzy słuchają przy wejściu na ring?

 • Słynny bokser aktorem?

  ...emeryturę 13 października, w dniu 31. urodzin. Były już czempion ringów planuje teraz rozpoczęcie przygody aktorskiej. Angielski bokser już od dłuższego czasu zapowiadał, że zawiesi rękawice w tym(...) w lipcu na stadionie w Hamburgu z młodszym z braci Kliczków - Władimirem. Nieoficjalnie mówiło się też o możliwej konfrontacji z Tomaszem Adamkiem. W zawodowej karierze Haye wygrał 25 pojedynków...

 • Znany bokser zostanie aktorem?

  Po doświadczeniach zdobytych w reality-show rozgrywającym się w australijskiej dżungli, słynny brytyjski bokser David Haye postanowił zostać... profesjonalnym aktorem. "Będę drugim Arnoldem Schwarzeneggerem" - zapowiedział 32-latek.

 • Hayden Panettiere jest w ciąży

  Amerykańska aktorka Hayden Panettiere jest w ciąży - informuje portal Usmagazine.com. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy serialu "Herosi", ukraiński bokser Władimir Kliczko. Będzie to pierwsze dziecko pary.

 • Tyson Fury: Śpiewający mistrz świata wagi ciężkiej

  Sensacyjny mistrz świata zaraz po zwycięstwie w Władimirem Kliczko postanowił uczcić to występem na ringu. Bokser zaśpiewał przebój Aerosmith.

 • Panettiere pokazała pierścionek zaręczynowy

  Aktorka Hayden Panettiere pokazała swój pierścionek zaręczynowy w nadawanym na żywo amerykańskim programie telewizyjnym "Live With Kelly & Michael". "Czy chciałabyś coś ogłosić?" - zapytała gwiazdę prowadząca show Kelly Ripa. "Myślę, że mówi sam za siebie" - tak Panettiere skomentowała prasowe rewelacje dotyczące zaręczyn z ukraińskim bokserem Władimirem Kliczko.

 • Stallone: Muhammad Ali był najlepszy

  Sylvester Stallone, znany m.in. z tytułowej roli w serii o "Rockym", boksem interesuje się również prywatnie. Gwiazdor twierdzi, że zawodnikiem wszech czasów w tej dyscyplinie sportu był Muhammad Ali i żaden z braci Kliczko nie miałby z nim szans.

Zdjęcia na temat: władimir kliczko bokser