• Informacje na temat:

  wladimir putin młody

Artykuły na temat: wladimir putin młody
 • Jolanta Pieńkowska ostro o Putinie: Świński blondyn z...

  ...zaczesaną grzywką. No żadna atrakcja. (...) Trzymam kciuki za Ludmiłę. Mam nadzieję, że ona po tych wszystkich upokorzeniach, które przeszła, bo nie mówiliśmy jeszcze, że Putin jako młody mąż w NRD był(...)Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z ostatnich programów wdała się w dyskusję na temat Władimira Putina. Rozmowa dotyczyła tego, że prezydent Rosji usunął z własnej biografii postać...

 • Bardot chwali Putina

  Panie premierze, pozostanie pan prezydentem mojego serca" - wyznała Władimirowi Putinowi legendarna francuska aktorka Brigitte Bardot.

 • "Sputnik nad Polską": Dialog narodów

  Prezydent Rosji Władimir Putin napisał w specjalnym liście z okazji rozpoczęcia w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", że jest przekonany, iż impreza ta "przyczyni się do rozwoju twórczego dialogu między społeczeństwami Rosji i Polski".

 • Pussy Riot nie wystąpią o ułaskawienie

  Członkinie grupy punkrockowej Pussy Riot, skazane w piątek (17 sierpnia) na kary po dwa lata łagru za "chuligaństwo motywowane nienawiścią religijną", nie zwrócą się do prezydenta Rosji Władimira Putina o ułaskawienie - poinformował w poniedziałek (20 sierpnia) jeden z ich adwokatów.

 • Walcząc z Putinem, szukając siebie

  Dokumenty ("Pussy Riot. Modlitwa punka", "Historie rodzinne") i filmy przeznaczone dla najmłodszych ("Rysiek Lwie Serce", "Gdzie jest Gwiazdka?") zdominowały piątkowe premiery. Stawkę uzupełniają: rodzima "Papusza" oraz hollywoodzkie "Adwokat" i "Don Jon".

 • Depardieu otworzy restaurację w Sarańsku

  Gerard Depardieu, który od lutego jest zameldowany w Sarańsku, stolicy republiki Mordowii w Federacji Rosyjskiej, ma wkrótce otworzyć tam restaurację, która "ma przyciągnąć młodych, przedsiębiorczych ludzi" - poinformowały w poniedziałek lokalne władze.

 • Hej, Barack, posłuchaj tego

  Podczas szczytu G8 w Irlandii Północnej premier Wielkiej Brytanii David Cameron wręczył nietypowy prezent prezydentowi USA Barackowi Obamie.

 • Pussy Riot: Kolorowe pończochy przeciwko reżimowi

  15 listopada na ekrany polskich kin trafi dokumentalny film "Pusy Riot. Modlitwa punka", będący kroniką głośnego protestu, który stał się symbolem walki w opresyjnym reżimem.

 • Czesio do europarlamentu!

  Dla młodzieży polityka to świat absurdów. Przez dwa tygodnie nastolatki na jednym z portali internetowych zgłaszały kandydatów na europosłów, mogły też głosować na polityków z oficjalnych list partyjnych. Okazało się, że pierwsze miejsce na liście zajął... Czesio z "Włatców Móch".

 • W Wenecji o dzieciach

  Za jedno z najważniejszych wydarzeń 61. festiwalu filmowego w Wenecji uznano prezentację fińskiego filmu dokumentalnego o dzieciach z Rosji i Czeczenii, cierpiących z powodu wojny w tej kaukaskiej republice. Prasa komentuje też przyjazd na festiwal Nicole Kidman i projekcję filmu "Birth" Jonathana Glazera z jej udziałem.

Wideo na temat: wladimir putin młody
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • We mgle

  "We mgle" to drugi film fabularny znanego dokumentalisty Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje"), nakręcony na podstawie powieści o tym samym tytule białoruskiego pisarza Wasyla Bykaua. Autorem zdjęć jest stały współpracownik reżysera Oleg Mutu ("4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni", "Śmierć pana Lazarescu"), a kostiumy zaprojektowała uznana polska kostiumograf Dorota Roqueplo ("Młyn i krzyż", "Sala samobójców", "Mój Nikifor"). Film otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę FIPRESCI na...

 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...