• Informacje na temat:

  właściciel sieci

Artykuły na temat: właściciel sieci
 • Mela Koteluk oszpeciła (?) kota. Burza w sieci

  Mela Koteluk (33 l.) pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojego kota po wizycie u fryzjera. Internauci nie kryją oburzenia, podkreślając, że "za takie strzyżenie powinno się zabierać zwierzaka od właściciela".

 • Od 30 kwietnia bilety na polskie filmy w wybranych kinach - po 10 zł

  Tylko 10 zł - tyle, od 30 kwietnia do końca roku, kosztować będą bilety na wybrane filmy polskie w ponad 30 kinach - tych, które należą do sieci Helios oraz w warszawskim Iluzjonie - poinformowano podczas czwartkowej inauguracji projektu "Kultura dostępna w kinach".

 • Marek Jakubiak, właściciel browaru Ciechan, zaatakował Dariusza Michalczewskiego po tym, jak sportowiec poparł mniejszości seksualne w Polsce. Teraz, po bojkocie jego piwa, biznesmen przeprasza.

 • Sylwester Wardęga: Zacząłem budować samochód o wyglądzie psa

  Chyba nie ma dziś w Polsce nikogo, kto by o nim nie słyszał. Gwiazda internetu i niepokorny artysta Sylwester Wardęga przyjął rolę jurora w "Przygarnij mnie", by, jak mówi, odwdzięczyć się psiakom za popularność.

 • "M jak miłość": Iza i Asia w sieci kłamstw

  ...na policji fałszywe zeznania... Tymczasem Jacek nadal będzie ukrywał przed Asią, że to właśnie on jest nowym właścicielem firmy, która ją zatrudnia. "Przyjaciel" załatwi nawet dziewczynie awans(...) potrzebować kogoś, kto mógłby mnie zastąpić, przejąć część moich obowiązków... i pomyślałam o pani! - O mnie? - W zasadzie... ten pomysł podsunął mi nowy właściciel firmy. A ja się z nim zgodziłam! Jest...

 • W Hollywood zekranizują polską grę?

  Odkąd w sieci obejrzeć można zwiastun gry komputerowej "Dead Island" autorstwa wrocławskiego Techlandu, pojawiły się informacje, że może dojść do jej ekranizacji. Gra miała zwrócić uwagę producentów z Hollywood.

 • Lombard. Życie pod zastaw

  Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Bohaterami serialu są: właściciel Kazimierz Barski, jego rodzina,...

 • Robert M: Afera o wodę

  W sieci rozpętała się afera w związku z przerwaniem występu przez popularnego producenta Robert M. Poszło m.in. o... wodę, którą DJ chciał wykorzystać do polewania publiczności.

 • Kitty

  Cyberprzestępca kradnie w sieci wizerunek kobiety. Z tego, jak wygląda, jak się porusza i zachowuje, tworzy awatara. Postać obdarzona sztuczną wyuczoną...

 • Pirat w sieci pająka

  W jednym z kin w Los Angeles złapano 16-latka, który podczas jednego z pierwszych seansów "Spider-Mana 2" , nielegalnie nagrywał film. Informację o ujęciu nieletniego pirata podali przedstawiciele Związku Filmowców Amerykańskich (Motion Picture Association Of America - MPAA).

Zdjęcia na temat: właściciel sieci
Dyskusje na temat: właściciel sieci
 • Re: "Klan": Daniel Olbrychski odchodzi z "Klanu“? Dementi produkcji!

  Grażynka obejmie teke ministry w rządzie Kopacz. Nowym adoratorem zostanie senator Biedruń, właściciel sieci hurtowni kakałka, syn Maciej wwystartuje w wyborach prezydenckich i pokona aktualnego prezydenta Bronisława intelektem . Kiedy zostanie prezydentem dopełni się czas i otworzą wrota piekieł z drugą serią gniota, Nie wszystkim będzie dane dożyć tych straszliwych chwil.