• Informacje na temat:

  włodarczyk straciła

Artykuły na temat: włodarczyk straciła
 • Włodarczyk i Książkiewicz stroją fochy?

  Jak donosi prasa plotkarska, Agnieszka Włodarczyk i Weronika Książkiewicz mają problemy zawodowe przez swoje trudne charaktery i wyniosłą postawę.

 • Włodarczyk kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z serialu "Pierwsza miłość", Anecie Zając. Aktorka straciła rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk straci córkę na zawsze?!

  Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (34 l.) obiecał, że wreszcie uporządkuje swoje relacje z nieślubną córką. Ale idzie mu to jak po grudzie! Czy przez to straci kontakt ze swoim dzieckiem już na zawsze?

 • Chce odzyskać sympatię widzów

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z "Plebanii", robi ostatnio wszystko, by ocieplić swój wizerunek i odzyskać sympatię widzów, którą straciła po tym, jak związała się z Mikołajem Krawczykiem, czyli Łukaszem Grabowskim z "Przyjaciółek".

 • Krzysztof Włodarczyk: A jednak będzie rozwód!

  Okręgowego w Warszawie dziennikarze "TI" otrzymali informację, że niedawno zostały zarejestrowane dokumenty rozwodowe Włodarczyków. Na pierwszą rozprawę przyjdzie bokserowi trochę poczekać. - Nawet do pół roku - prorokują panie z sądowego biura obsługi interesantów. Krzysztofa Włodarczyka (37 l.) prawdopodobnie czeka ciężka przeprawa z żoną. Zapewne będzie się ona domagać wysokich alimentów na...

 • Anna Samusionek straciła rolę

  Producenci popularnego serialu "Plebania" postanowili zrezygnować ze współpracy z Anną Samusionek.

 • Agnieszka Włodarczyk znów zaśpiewa w Polsacie

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki Potoczny z niezapomnianej "Plebanii", wraca na ekrany! Już w marcu oglądać ją będziemy w nowym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym polskie gwiazdy śpiewać będą utwory zagranicznych wykonawców.

 • Krach na giełdzie dopadł Zawadę

  Marek Włodarczyk, znany z serial u "Kryminalni", stracił połowę pieniędzy, jakie zainwestował na giełdzie.

 • "Azja Express": Zaskoczenie! Włodarczyk i Konarowska w finale!

  Ale zaskoczenie! Okazuje się, że pierwszą z par, która weszła do finału programu "Azja Express", jest Agnieszka Włodarczyk (35 l.) oraz Maria Konarowska (36 l.)!

 • Komisarz Zawada straci zimną krew

  Nominowany do tegorocznych Telekamer Marek Włodarczyk, w nowej serii "Kryminalnych" skupi na sobie uwagę widzów. Grany przez niego opanowany komisarz Adam Zawada straci wreszcie zimną krew a przestępczy świat zadrży z posadach.

Zdjęcia na temat: włodarczyk straciła
Wideo na temat: włodarczyk straciła
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Zostań, jeśli kochasz

  Mia straciła wszystko. Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Dyskusje na temat: włodarczyk straciła
 • Re: Agnieszka Włodarczyk oskarża! Kogo i o co?

  Tez mi persona, rozbiła związek, zabrała ojca dzieciom i jeszcze smie twierdzić,ze wyrzucenie jej z serialu miało zwiekszyc jego oglądalność.Za kogo ta pani sie uważa Gdyby grała dalej w tym serialu na pewno zmniejszyłaby sie ogldalność. Producenci po prostu nie chcieli stracić na oglądalności dlatego ją wyp....,A dobre imię straciła w momencie gdy zabrała sie za Krawczyka.Na miejscu wszystkich

 • Re: Pracuje nad nową płytą. Chce odnieść sukces!

  włodarczyk nie mysli już od dawna, za nią myslał Sićko i jakoś to było , przy krawczyku straciła wszystko, bo on tak samo głupi jak ona, nadaja się na pare astralna tylko