• Informacje na temat:

  włodarczyk tańczyła

Artykuły na temat: włodarczyk tańczyła
 • "Pierwsza miłość": Włodarczyk zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • Agnieszka Włodarczyk tym razem zaśpiewa

  Agnieszka Włodarczyk co tydzień pojawiać się będzie w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie u boku znanych kolegów zmierzy się z przebojami zagranicznych gwiazd. Pierwszy odcinek show już w najbliższą sobotę, 8 marca.

 • Włodarczyk: Wybaczyłam mamie

  Na premierowym przedstawieniu "Porwanie Sabinek" w Teatrze Kamienica rozpromieniona Agnieszka Włodarczyk (32) pojawiła się w towarzystwie mamy, Anny Stasiukiewicz (52 l.). Aktorka zaprosiła ją, by(...) o aktorstwie przelała na córkę. A że jej latorośl ślicznie śpiewała i tańczyła, postanowiła przekonać wszystkich do tego, że jej dziecko ma talent. Namówiła Agnieszkę do udziału w konkursie Miss...

 • Włodarczyk królową lodu

  Decyzją widzów do ścisłego finału "Gwiazdy tańczą na lodzie" weszli Agnieszka Włodarczyk i Samuel Palmer.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nie przyszedł na chrzciny córki! Nie płaci też alimentów!

  Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (33 l.) nie płaci alimentów na córeczkę i nie odwiedza jej. Choć wiedział o chrzcinach Zuzanki, nie pojawił się na uroczystości. Przyjechali za to jego rodzice.

 • Włodarczyk wraca na "Plebanię"

  Dopiero wróciła, a już marzy żeby powtórzyć podróż dookoła świata. Agnieszka Włodarczyk, po dwóch miesiącach wojaży po najpiękniejszych zakątkach globu, zawitała na plan serial u "Plebania".

 • Porażka Włodarczyka

  W siódmym odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym na parkiecie pozostało już tylko osiem par, królowała muzyka Abby. Tym razem z parkietowego ringu zszedł pokonany nasz mistrz boksu zawodowego Krzysztof Diablo Włodarczyk.

 • Urbańska idzie w ślady Włodarczyk?

  Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Natasza Urbańska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami".

 • "Diablo" Włodarczyk boksuje u Mostowiaków!

  Po wakacjach w sadze rodu Mostowiaków zobaczymy pięściarza Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, zawodowego mistrza świata w wadze junior ciężkiej. Sprawdź, w jakiej roli!

 • Anna Popek będzie tańczyć?

  Prezenterka telewizyjna Anna Popek pójdzie w tango. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją w najbliższej, ósmej już edycji "Tańca z gwiazdami".

Wideo na temat: włodarczyk tańczyła
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

Dyskusje na temat: włodarczyk tańczyła