• Informacje na temat:

  włoski dziennikarz

Artykuły na temat: włoski dziennikarz
 • Piotr Adamczyk: Jak wyglądają jego relacje z włoską pięknością?

  ...kobiet. Greta, jedna z popularniejszych włoskich aktorek, przyciąga męskie spojrzenia. Zauważył to sam reżyser serialu. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Dobrego Tygodnia" od osoby z ekipy i co(...). Za każdym razem, kiedy wysiadam tam z samolotu, to czuję, jak mi się luzują wszystkie mięśnie. Lubi też tamtejszy model życia. - Jestem bardzo "rodzinny", taki włoski typ - mówi o sobie. Nawet jego...

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Lis najseksowniejszy

  Dziennikarz Tomasz Lis (42 l.) zajął pierwsze miejsce w rankingu na najseksowniejszego i najbardziej owłosionego mężczyznę polskiego show-biznesu. "Taki człowiek nie może być słabiakiem w łóżku" - donosi jeden z dzienników.

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

 • Sharon Stone znów jest samotna!

  Jesienią ubiegłego roku w sieci pojawiły się zdjęcia aktorki oraz tajemniczego mężczyzny, na których widać było, jak nie szczędzą sobie czułości. Szybko okazało się, że tajemniczym partnerem Sharon Stone jest włoski dziennikarz i aktywista społeczny, Enzo Cursio (50 l.), którego zresztą poznała w... Polsce! Wprawdzie gwiazda unikała odpowiedzi na pytania o tę relację, jednak media i tak były...

 • "Sen o Warszawie": 4 fragmenty filmu o Niemenie

  Gutek Film zaprezentował 4 fragmenty filmu "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, pierwszego pełnometrażowego filmu biograficznego o ikonie polskiej muzyki rozrywkowej - Czesławie Niemenie.

 • Samo życie

  Julka dyskretnie wykrada Marysi pieniądze z portfela. Frączak wzywa Andrzeja Konrackiego. Grozi, że będzie zmniejszał dziennikarzom wynagrodzenie za opóźnienia...

 • Włoska prasa o "Karolu"

  Włoska prasa opublikowała w czwartek, 18 listopada, relacje swych wysłanników z Krakowa, z planu powstającego tam filmu fabularnego o Janie Pawle II, "Karol - historia człowieka, który został papieżem". "Będzie to wielka produkcja, która z pewnością stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń filmowych przyszłego roku" - podkreśla prasa.

 • Piasek uwielbia całowanie

  ...30 marca ukazała się nowa płyta Andrzeja Piasecznego. Zaśpiewał na niej piosenki skomponowane przez Seweryna Krajewskiego. Krążek nazywa się "Spis rzeczy ulubionych". Korzystając z pretekstu, dziennikarze RMF FM zapytali Piaska o ABC jego rzeczy ulubionych.

 • Dwa Brzegi po włosku

  Przegląd kina i literatury włoskiej pod hasłem "Viaggio in Italia" - "Podróż do Włoch" oraz retrospektywa Zbigniewa Zamachowskiego zostaną m.in. zaprezentowane podczas 5. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który odbędzie się w dniach 30 lipca-7 sierpnia.

Wideo na temat: włoski dziennikarz
 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...

 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...