• Informacje na temat:

  włoski magazyn

Artykuły na temat: włoski magazyn
 • Piotr Adamczyk znów zakochany?!

  W nowym włoskim serialu Piotr Adamczyk (46 l.) spotyka się z włoską pięknością, o której śnią mężczyźni.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  Choć nie jest to jeszcze oficjalne, włoski magazyn "Vanity Fair" zdradził, co czeka nas w najnowszej edycji słynnego kalendarza Pirelli. Przed obiektywem swojego byłego chłopaka Mario Sorrenti stanęła naga Kate Moss .

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • Kolejne rozstanie w show-biznesie

  ...włoskiemu magazynowi "Chi". "Jestem bardzo szczęśliwa... Jesteśmy taką parą, która nigdy się nie nudzi" - powiedziała była już partnerka gwiazdora filmu "Ocean's Eleven". Canalis dała do zrozumienia, iż ma nadzieję pewnego dnia stać się Panią Clooney. "Wierzę w małżeństwo i w przyszłości chcę wziąć ślub" - wyznała. Clooney, okrzyknięty przez czytelników magazynu "People" jednym z najbardziej...

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • Mucha "kobietą dominującą"

  Włosi wciąż są pod wielkim wrażeniem Anny Muchy , której zdjęcia ukazały się ostatnio w jednym z tamtejszych magazynów dla panów. Południowcom najbardziej podoba się "silny charakter" polskiej aktorki.

 • Włoska historia Juliette Binoche

  Juliette Binoche ( "Angielski pacjent" , "Męźczyzna moich marzeń" ) będzie gwiazdą filmu "The Italian Story", najnowszej produkcji Barry'ego Levinsona ( "Fakty i akty" , "Włamanie na śniadanie" ). Francuska aktorka zagra matkę żydowskiego chłopca, a akcja opowieści rozgrywać się będzie podczas drugiej wojny światowej.

 • Ewa Minge na stronie włoskiego "Vogue'a"

  Zdjęcia z paryskiego pokazu Ewy Minge trafiły na stronę internetową włoskiej edycji "Vogue'a". Jeden z najważniejszych magazynów modowych zachwycił się "diaboliczną i burleskową" kolekcją polskiej projektantki.

 • "Pinokio" Benigniego - zdjęcia w maju

  Trwają przygotowania do realizacji filmowej adaptacji książki "Pinokio". Informowaliśmy już, że reżyserem filmu i odtwórcą głównej roli będzie słynny włoski aktor, komik i reżyser Roberto Benigni. Magazyn Variet poinformował ostatnio, że ustalono już termin rozpoczęcia zdjęć - pierwszy klaps zabrzmi na planie w połowie maja 2001 roku.