• Informacje na temat:

  włoski styl

Artykuły na temat: włoski styl
 • Wnuczka Wojciecha Pokory w serialu

  Polska uroda - włoski temperament! Agata Nizińska, wnuczka aktora Wojciecha Pokory, zaczyna karierę w TVP. Młoda aktorka zdobyła rolę w nowym serialu Ilony Łepkowskiej "Wszystko przed nami".

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • Grycanka: Widzę podobieństwo między moją rodziną a Kardashianami!

  Rodzina Grycanów często porównywana jest do amerykańskiej rodziny Kardashianów, która w Stanach Zjednoczonych ma nawet swój własny reality show. Najstarsza z Grycanek, Marta, widzi wiele podobieństw. Uważa jednak, że jej rodzina jest zaprzeczeniem aktualnych trendów dotyczących stylu życia.

 • "Barbarella" w stylu Bonda

  Legendarny włoski producent Dino De Laurentiis zatrudnił scenarzystów "Casino Royale" do pracy przy remake'u "Barbarelli" .

 • Hanna Lis chwali się wyjazdem do Izraela! Nie była na wakacjach od kilku miesięcy!

  ....  Latem ubiegłego roku wraz z ekipą TVN Style zwiedziła w ten sposób m.in. grecką wyspę Mykonos, portugalskie Porto oraz włoską Apulię.  Od zakończenia zdjęć nie miała jednak okazji, aby wybrać się w kolejną podróż, "Już trochę przebierałam nogami, żeby gdzieś się wybrać dalej niż za Warszawę" – mówi Hanna Lis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Dopiero w końcu lutego dziennikarka pozwoliła sobie...

 • Nicolas Cage prawdziwym Włochem

  Nicolas Cage radykalnie zmienił swój styl życia, aby przygotować się do zagrania głównej romantycznej roli w epickim filmie z czasów II wojny światowej - "Captain Correlli's Mandolin". Amerykański gwiazdor musiał uzyskać perfekcyjny włoski akcent, nauczyć się gry na mandolinie i śpiewać operowo.

 • Hanna Lis: Co będzie dalej z jej małżeństwem?!

  Najpierw była mocnym członkiem zespołu TVP, a gdy odchodziła po latach z tej telewizji, miała pełne wsparcie swojego męża. Wówczas trafiła się propozycja pracy w TVN Style, a Hania mówiła pewna siebie: "Nigdy nie miałam Bóg wie jakiego parcia na karierę. Znam biegle trzy języki obce, włoski, szwedzki i angielski, radzę sobie z francuskim. Gdybym miała wielki ciąg na bramkę, tobym lata temu...

 • Podboje Michała Żebrowskiego

  Aktor Michał Żebrowski (33 l.) zmienia styl. Noszenia się i upodobań. Po rolach wielkich postaci literackich zagrał neurotyka i alkoholika. Sportowe ubrania zamienił na elegancki garnitur. Włosy zaczesał a la włoski mafioso.

 • "Diagnoza": Maja Ostaszewska nie boi się... awantur z ukochanym mężczyzną

  ...- Wierzę w los i przeznaczenie - wyznała Maja Ostaszewska w wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" i dodała, że zanim spotkała Michała Englerta, nie wiedziała, czego pragnie od życia i co jest dla niej istotne w związku. Maja Ostaszewska i Michał Englert poznali się w 2005 roku na planie jednej z etiud składających się na film "Solidarność, solidarność". Aktorka była wtedy singielką, operator...

 • Włoska komedia o męskiej niewierności

  15 lutego 2013 na ekranach polskich kina zadebiutują "Dziewczyny o wielkich sercach" - zwariowana włoska komedia o męskiej niewierności.