• Informacje na temat:

  włosy gwiazd

Artykuły na temat: włosy gwiazd
 • Hubert Urbański zgolił włosy!

  ...się zdjęcie Huberta Urbańskiego, na którym widać, że jest całkowicie łysy! "Plus był taki, że prawie nikt nie rozpoznał w nim gwiazdora" - zauważa tabloid. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu? Powinien znów zapuścić włosy? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.

 • Paulina Krupińska ścięła włosy!

  Większość gwiazd w Walentynki opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi ukochanymi, opatrzając je romantycznym wpisem o miłości. Paulina Krupińska nie podążyła za tym trendem. Zamiast fotki z Sebastianem Karpielem-Bułecką ( sprawdź! ), zamieściła zdjęcie... nowej fryzury! Miss Polski zdecydowała się znacznie skrócić włosy, a efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Hayden Panettiere ścięła włosy na krótko!

  ...postanowiła wrócić. Hayden Panettiere opublikowała zdjęcia na Twitterze, na którym możemy zobaczyć ją w całkowicie nowej odsłonie. Aktorka ścięła bowiem włosy i to na krótko! Wcześniej przez kilka lat nosiła długie włosy, później skróciła je do ramion. Jak Wam się podoba w nowej fryzurze? Korzystna zmiana? #Kirby #Scream4 Thanks to my boys ⁦ @anthonyleonard ⁩ ❤️ pic.twitter.com...

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Paulina Chruściel ścięła włosy!

  ...*** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Beata Tadla żali się na… swoje włosy!

  ..., musi się nieźle natrudzić. Wszystko przez to, że jej włosy są niezwykle trudne do okiełznania! Aby odpowiednio się układały, musi zużyć naprawdę sporo lakieru! O tym swoistym "problemie(...) jest dostępna na rynku, śmieje się, że ma na głowie... hełm! Grunt to mieć dystans! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: włosy gwiazd
Wideo na temat: włosy gwiazd
 • Małgorzata Rozenek: Mam 18 lat!

  Ostatnio w Warszawie odbył się pokaz Łukasza Jemioła pod hasłem "Wiek to tylko liczba". Naczelna plotkara TVN nie byłaby więc sobą, gdyby nie zapytała gwiazd o ich podejście do wieku i upływającego(...) i myślę sobie, że mam 18 lat i robię sobie jakieś kolorowe włosy. Tak mam. Życie byłoby za nudne, gdyby człowiek się nie bawił swoimi ubraniami czy wiekiem" - oznajmiła Gonia.

Dyskusje na temat: włosy gwiazd