• Informacje na temat:

  włosy gwiazd

Artykuły na temat: włosy gwiazd
 • Hubert Urbański zgolił włosy!

  ...się zdjęcie Huberta Urbańskiego, na którym widać, że jest całkowicie łysy! "Plus był taki, że prawie nikt nie rozpoznał w nim gwiazdora" - zauważa tabloid. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu? Powinien znów zapuścić włosy? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Zawstydzająca wpadka Britney Spears

  Podczas koncertu w Las Vegas amerykańskiej wokalistce Britney Spears odpadły doczepiane włosy i wylądowały na środku sceny.

 • Paulina Krupińska ścięła włosy!

  Większość gwiazd w Walentynki opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi ukochanymi, opatrzając je romantycznym wpisem o miłości. Paulina Krupińska nie podążyła za tym trendem. Zamiast fotki z Sebastianem Karpielem-Bułecką ( sprawdź! ), zamieściła zdjęcie... nowej fryzury! Miss Polski zdecydowała się znacznie skrócić włosy, a efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Paulina Krupińska już tak nie wygląda! Pożegnała długie włosy!

  Paulina Krupińska (32 l.) jest jedną z piękniejszych polskich gwiazd na show-biznesowym firmamencie i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ostatnio postanowiła nieco zmienić swój wygląd i teraz wygląda jeszcze ładniej!

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Hayden Panettiere ścięła włosy na krótko!

  ...postanowiła wrócić. Hayden Panettiere opublikowała zdjęcia na Twitterze, na którym możemy zobaczyć ją w całkowicie nowej odsłonie. Aktorka ścięła bowiem włosy i to na krótko! Wcześniej przez kilka lat nosiła długie włosy, później skróciła je do ramion. Jak Wam się podoba w nowej fryzurze? Korzystna zmiana? #Kirby #Scream4 Thanks to my boys ⁦ @anthonyleonard ⁩ ❤️ pic.twitter.com...

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Paulina Chruściel ścięła włosy!

  ...*** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Zdjęcia na temat: włosy gwiazd
Wideo na temat: włosy gwiazd
 • Małgorzata Rozenek: Mam 18 lat!

  Ostatnio w Warszawie odbył się pokaz Łukasza Jemioła pod hasłem "Wiek to tylko liczba". Naczelna plotkara TVN nie byłaby więc sobą, gdyby nie zapytała gwiazd o ich podejście do wieku i upływającego(...) i myślę sobie, że mam 18 lat i robię sobie jakieś kolorowe włosy. Tak mam. Życie byłoby za nudne, gdyby człowiek się nie bawił swoimi ubraniami czy wiekiem" - oznajmiła Gonia.

Dyskusje na temat: włosy gwiazd