• Informacje na temat:

  włosy katie

Artykuły na temat: włosy katie
 • Katie Holmes (38 l.) przez lata nosiła długie włosy. Jakiś czas temu postanowiła nieco je skrócić. Teraz najwidoczniej zapragnęła bardziej radykalnej metamorfozy. Na najnowszych zdjęciach paparazzi widzimy aktorkę w zupełnie nowej fryzurze - jej włosy są teraz naprawdę krótkie! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

 • Co martwi Toma Cruise'a?

  Cóż może martwić wielką gwiazdę Hollywood i zapamiętałego scjentologa Toma Cruise'a? Odpowiedź brzmi - Victoria Beckham, a właściwie uwielbienie żony Toma - Katie Holmes - dla byłej Spice Gril.

 • Katie Price o zdradzie męża: Uprawiali seks nawet wtedy, gdy ja rodziłam syna!

  Katie Price (36 l.) oczekuje swojego piątego dziecka. Wszystko wskazuje jednak na to, że wychowywać będzie je sama.

 • Pierwsze zdjęcia córki Toma Cruise'a!

  Suri Cruise zadebiutowała w końcu publicznie. W środę, 6 września, ukazały się zdjęcia dziecka jednej z najsławniejszych gwiazdorskich par Hollywood. Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zdecydowali się pokazać córeczkę z pomocą magazynu "Vanity Fair".

 • Co martwi Toma Cruise'a?

  Cóż może martwić wielką gwiazdę Hollywood i zapamiętałego scientologa Toma Cruise'a (45 l.)? Odpowiedź brzmi - Victoria Beckham (34 l.), a właściwie uwielbienie żony Toma Katie Holmes (29 l.) dla byłej Spice Gril, które gwiazdor "Mission Impossible" uważa za szkodliwe i zdecydowanie nie na miejscu.

 • Jordan i Peter Andre: Ślub na różowo

  W sobotę, 10 września, odbył się ślub śpiewającej modelki Jordan i wokalisty Peter Andre. Dominującym kolorem uroczystości był różowy. Obrączki państwa młodych są wysadzane w sumie 55 diamentami!

 • Serialowy przewodnik

  ...sytuacji. Julia i Zuzia spotykają się z mecenasem Wierzbickim. "Ojciec Mateusz" (Odcinek 47) Ksiądz Mateusz spotyka Możejkę w zakładzie fryzjerskim. Zauważa, jak jeden z pracowników zabiera włosy(...)" (Odcinki: 5325-5334) Katie dowiaduje się, że najprawdopodobniej pozostało jej kilka tygodni życia. Chcąc poprawić kobiecie nastrój, Nick organizuje bal na jej cześć. Tymczasem Bridget mówi Brooke, że...

 • Ciekawy przypadek Ryana Goslinga

  Gdyby wiedzę o tym, co dzieje się we współczesnym kinie amerykańskim opierać wyłącznie w oparciu o filmy, które trafiają do polskich kin - najbardziej obiecujący amerykański aktor młodego pokolenia, Ryan Gosling, pamiętany byłby z występu w thrillerze "Słaby punkt" (2007). To bowiem ostatni obraz z jego udziałem, który trafił na nasze ekrany. Na szczęście są jeszcze wydania DVD.

 • Odchodzi na pewno!

  ...zostanie zekranizowana. W tym celu przefarbowała swoje piękne blond włosy na ciemny brąz. "Byłam przywiązana do swoich blond włosów, ale chciałam, aby ludzie dostrzegli, że jasnowłosa Katie Heigl nie pasuje...

 • "X Factor": Odsłona druga. Jaka to była edycja?

  Fantastyczny Dawid Podsiadło nie zamaskował ubytków drugiej polskiej edycji znanego na całym świecie programu "X Factor". Nuda na ekranie spowodowała, że oglądalność zaczęła pikować, a żenujące zachowanie Jarosława Kuźniara i Kuby Wojewódzkiego w finale przechyliło szalę w stronę porażki.