• Informacje na temat:

  wniosek prokuratury

Artykuły na temat: wniosek prokuratury
 • Prokuratura: Będzie wniosek o areszt dla Kamila D.

  Katowicka prokuratura chce aresztowania znanego dziennikarza Kamila D., podejrzanego o oszustwo i podrobienie weksla. Wniosek w tej sprawie jeszcze we wtorek trafi do sądu - podali śledczy po zakończonym we wtorek przesłuchaniu podejrzanego.

 • TVP kontra Opole: Jest wniosek do prokuratury

  Na dzień przed rozpoczęciem 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu pojawił się wniosek do prokuratury w Świdnicy. Chodzi o ujawnienie korespondencji pomiędzy TVP a władzami miasta.

 • Korwin-Mikke rapuje w ramach #hot16challenge. Jest zawiadomienie do prokuratury

  Posłowie Lewicy złożyli do prokuratury zawiadomienie "na rapującego o zabijaniu przeciwników politycznych" posła Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego. Chodzi o klip, w którym Korwin-Mikke śpiewa, że "pieprzeni socjaliści mają wisieć zamiast liści".

 • Paweł Kukiz o Festiwalu w Opolu: Będzie wniosek do prokuratury

  Paweł Kukiz w rozmowie z RMF FM powiedział, że prawdopodobnie dziś zostanie złożone zawiadomienie do NIK-u i prokuratury. Chodzi o możliwość popełnienia przestępstwa w postaci niegospodarności w związku z organizacją Festiwalu w Opolu.

 • Prokuratura skierowała do sądu wniosek o ekstradycję Polańskiego

  Krakowska prokuratura skierowała do sądu wniosek o wydanie postanowienia o dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska. Ekstradycji domagają się Stany Zjednoczone.

 • "Klątwa": Prokuratura przesłuchuje świadków

  ...w poniedziałek rzecznik prasowy praskiej prokuratury prok. Łukasz Łapczyński. Dodał, że prokuratura otrzymała płytę z zapisem premiery spektaklu. - Została ona udostępniona na wniosek prokuratora przez...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

 • Wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do prokuratury wpłynął wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zostanie przekazany do krakowskiej prokuratury okręgowej, która prowadzi postępowanie w tej sprawie - dowiedziała się w środę, 7 stycznia, PAP w Prokuraturze Generalnej.

 • Nowy wniosek prawników Jacksona

  Prawnicy Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksualne nieletnich, wnieśli do sądu wniosek o odrzucenie oskarżenia prokuratury i odroczenie rozprawy. Jej początek wyznaczono na 31 stycznia 2005 roku.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: Prokuratura zmienia zdanie

  Prokuratura Okręgowa w Płocku nie wszczęła postępowania w sprawie głośnego koncertu Kasi Kowalskiej w ramach akcji "Koncertowanie pod blokami" w Ciechanowie.

Zdjęcia na temat: wniosek prokuratury
Dyskusje na temat: wniosek prokuratury
 • Re: "Prokurator": Jesienią poznamy ludzkie oblicze prokuratury!

  A mnie całkiem NAPRAWDĘ niszczyła policja jednego z komisariatów w Warszawie. Jeden z gliniarzy był kochankiem mojej żony, a pozostałe bydlaki pomagały mu mnie wykończyć. Broniłem się dwa lata, cudem się uratowałem. Gliny FAŁSZYWIE zeznawali przeciwko mnie w prokuraturze i w sądzie. Gdy udało mi się to udowodnić i złożyłem wniosek o ściganie bydląt w prokuraturze, prokurator /rzecz jasna z nimi