• Informacje na temat:

  wnuczka pokory aktorka

Artykuły na temat: wnuczka pokory aktorka
 • Zmarł Wojciech Pokora

  ..., i rzeczywiście udało mi się. Także można powiedzieć, że aktorem zostałem przez przypadek" - mówił Pokora w wywiadzie dla "Faktu". Rodzina wyborem Pokory nie była zachwycona. Jego bliskim trudno było(...) Wspólnej". Wnuczką aktora jest aktorka Agata Nizińska (m.in. "Na Wspólnej", "Wataha", "To nie konie świata").

 • Wojciech Pokora nie żyje. Jego wnuczka Agata Nizińska pokazała wzruszające zdjęcie

  Informację o śmierci Wojciecha Pokory przekazała Krystyna Janda . "Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dziś nad ranem (4.02.2018 r.) w wieku 83 lat odszedł nasz wielki przyjaciel, wybitny aktor pan Wojciech Pokora. Składamy kondolencje i łączymy się w bólu ze wszystkimi widzami i wielbicielami talentu pana Wojciecha" - taki komunikat przekazała na Facebooku Och Teatru Fundacja Krystyny Jandy...

 • Wojciech Pokora: Moim marzeniem jest zagrać z wnuczką

  22 września do księgarń trafi książka "Z Pokorą przez życie" - pierwszy wywiad-rzeka z Wojciechem Pokorą, który przeprowadził Krzysztof Pyzia. - Ten tytuł to taka gra słów, ale nie ja to wymyśliłem - wyjaśnia Wojciech Pokora. Czy ma jeszcze marzenia o roli życia? - Chciałbym zagrać z moja wnuczką - wyznaje aktor.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory 10 lutego

  Pogrzeb aktora Wojciecha Pokory odbędzie się 10 lutego. Kultowy aktor zmarł 4 lutego w wieku 83 lat.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory. "Odszedł twórca ujmujący skromnością"

  Duda wystosował list do żony aktora Hanny Pokory, w którym podkreślił, że "odszedł twórca powszechnie lubiany i podziwiany, obdarzony niezrównaną vis comica, ujmujący skromnością i dystansem wobec siebie(...) Dramatycznego, Nowego i Kwadrat, w produkcjach Teatru Telewizji oraz filmach, które "zyskały wymiar doświadczeń pokoleniowych, role Wojciecha Pokory wyróżniały się wyjątkową energią, siłą wyrazu oraz...

 • Wojciech Pokora: Aktor z przypadku

  ...w leczeniu kamieniami. Para ma dwie dorosłe już córki - Annę i Magdalenę oraz dwie wnuczki - Agatę i Amelię. Wielką dumą Wojciecha Pokory jest jego wnuczka Agata Nizińska, która jest aktorką. Można ją(...) "Faktu". Rodzina wyborem Pokory nie była zachwycona. Jego bliskim trudno było zaakceptować aktorską pasję. Do szkoły teatralnej aktor dostał się nie bez problemów - tak wspomina swe egzaminy wstępne...

 • Agata Nizińska w programie "The Four. Bitwa o sławę". Mocne słowa Natalii Nykiel

  W sobotnim odcinku (14 marca) nowego programu Polsatu "The Four. Bitwa o sławę" pojawi się Agata Nizińska, wokalistka, aktorka i wnuczka Wojciecha Pokory. Jak sobie poradzi?

 • Agata Nizińska jest "niePokorna" (nowa płyta)

  ...14 marca ukazała się debiutancka płyta Agaty Nizińskiej, wnuczki zmarłego niedawno Wojciecha Pokory.

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Kto na Eurowizję? Przedstawiamy kandydatów: Nizińska, Sablik, Carmell, Otrębus-Larsson, Moś

  ...18 lutego poznamy polskiego reprezentanta na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wśród kandydatów znalazły się m.in. zwyciężczyni niemieckiego "Idola" i wnuczka Wojciecha Pokory.