• Informacje na temat:

  wnuk króla

Artykuły na temat: wnuk króla
 • Nie żyje Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya

  W wieku 27 lat zmarł w niedzielę, 12 lipca, Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya - poinformował Roger Widynowski, menadżer córki "króla rock and rolla" Lisy Marie Presley. Według serwisu informacyjnego TMZ przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo.

 • Jo Mersa Marley łączy siły ze Stephenem Marleyem. Co porabia wnuk Boba Marleya?

  Do sieci w krótkim odstępstwie czasu trafiły utwory "Nothing's Gonna Harm You" i "Everlasting" Jo Mersa Marleya, wnuka króla reggae Boba Marleya.

 • Wnuk Boba Marleya debiutuje

  Skip Marley, wnuk Boba, to kolejny członek muzycznego klanu króla reggae, który próbuje swoich sił w muzyce.

 • Wspomnienia "króla seriali"

  ...spytała: Gdzie się urodził mój wnuk? . Mama odpowiedziała: W Krasnymstawie . Co to za wieś?! Gdzie ta wieś?! - krzyknęła babka i oznajmiła: Wykluczone, mój wnuk nie mógł się urodzić w jakimś...

 • Karol Strasburger: Nazywają mnie królem sucharów

  Newseria Lifestyle. Wiktor to emerytowany architekt, który stara się żyć pełnią życia i wnosi dużą dawkę szaleństwa w codzienną egzystencję córki i wnuków. Zdaniem Karola Strasburgera postać ta może być wzorem dla starszych widzów, pokazując, że życie na emeryturze nie musi się ograniczać do opieki nad wnukami i może być równie barwne, jak życie młodych ludzi. Aktor zauważa też sporo podobieństw...

 • Jąkanie króla Jerzego

  Za sprawą filmu "Jak zostać królem" wielu osób po raz pierwszy usłyszało o niezwykłej historii króla Jerzego VI. A jakie względy zdecydowały o podjęciu przez ciebie tego tematu? Tom Hooper(...) lęk nowego króla, czy podoła jakże ważnym obowiązkom. Czytałem ostatnio artykuł z bulwarówki londyńskiej z lat 30. o ich znajomości, w którym ujawniono, że Jerzy bał się, że także będzie musiał...

 • Drugi sezon "Korony królów" od 3 września

  ...dyplomatyczne, coraz większa pozycja w kraju, na dworze i w regionie. Adelajda walczy, by zająć ważne miejsce w sercu króla.  Z jakimi przeciwnościami przyjdzie im się zmierzyć? Małżeńskie problemy(...)). Czy matka - królowa Jadwiga - oraz ojciec - Władysław Łokietek - dobrze przygotowali dzieci i wnuki do rządzenia? Komu i na jakich zasadach Kazimierz powierzy koronę królów?

 • The Wailers z potomkami Boba Marleya. Zobacz teledysk "One World, One Prayer"

  Założony m.in. przez Boba Marleya legendarny jamajski zespół The Wailers do najnowszego utworu "One World, One Prayer" zaprosił m.in. córkę i wnuka króla reggae oraz Shaggy'ego.

 • Wygrał "Taniec...", będzie śpiewał

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II Emanuele Filiberto, niedawny zwycięzca włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami", rozpoczyna karierę piosenkarską.

 • Polityk z "Tańca z gwiazdami"

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II, niedawny zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" , nadawanej przez telewizję RAI, Emanuele Filiberto będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy katolickiej partii UDC - poinformowała w środę włoska prasa.

Dyskusje na temat: wnuk króla
 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Ja być adwokat króla arabów saudyjskich. Ty być potomek wielki król ktory umrzeć. Ty przelać piniondza na mój konto ja zająć się twoja spadek. Dużo piniondza spadek twój jest. Milon milionów złotych dolarów twoja czeka a ja ci zalatwic. Król wielki ty być wnuk od strony paciaciakowej. Ja czekać wiadomość od ty.