• Informacje na temat:

  wnuki daniela olbrychskiego

Artykuły na temat: wnuki daniela olbrychskiego
 • Nie żyje Jakub Olbrychski, wnuk Daniela Olbrychskiego

  ...​Jakub Olbrychski, syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego, nie żyje. O jego śmierci poinformował brat - Antoni Olbrychski. Na Facebooku zamieścił on obszerny, poruszający wpis, w którym przekazał smutne wieści.

 • Daniel Olbrychski: Wciąż czuję się młody

  Daniel Olbrychski to nie tylko znakomity aktor, ale też czarujący człowiek i świetny rozmówca. Uwielbia swój zawód. Ma też inne, równie ciekawe pasje - jazdę konną oraz boks. 27 lutego będzie świętował 74. urodziny.

 • Garlicki i Krzysztof Kiersznowski. "Król Lear" będzie piątym przedstawieniem szekspirowskim Daniela Olbrychskiego. Do tej pory aktor zagrał w takich adaptacjach sztuk Szekspira, jak "Makbet" (1969

 • Olbrychski o Kopiczyńskim: Łączyła nas przyjaźń jak Hamleta z Horacym

  - Graliśmy razem w "Hamlecie" Hanuszkiewicza; ta więź między Horacym i Hamletem, przyjaźń męska przeniosła się na nasze układy prywatne - powiedział o zmarłym w czwartek Andrzeju Kopiczyńskim Daniel Olbrychski.

 • Maryla Rodowicz: "To był błąd"

  Maryla Rodowicz stanęła w obronie swojego byłego partnera Daniela Olbrychskiego.

 • Na Starych Powązkach pożegnano aktora Lecha Ordona

  Mszą św. w Kościele pw. Karola Boromeusza na Starych Powązkach pożegnano w poniedziałek aktora Lecha Ordona. W obecności synów Adama i Krzysztofa, wnuków, krewnych i przyjaciół z teatru, urnę z prochami artysty złożono w kolumbarium, obok miejsca spoczynku jego żony Magdy Ordon.

 • Maja Komorowska: Porządkuję swoje życie

  Warlikowskim i oczywiście Krystianem Lupą - spotkanie niezapomniane! Miałam też wspaniałych partnerów: Zbyszka Zapasiewicza, Piotra Fronczewskiego, Daniela Olbrychskiego, Jana Nowickiego, Andrzeja Łapickiego(...) robić, choć mam świadomość, że wszystkiego uporządkować nie zdążę. Z wnukami relacje są bardzo uporządkowane. Mam wspaniałe wnuki. Kasia skończyła iberystykę. Zosia slawistykę. Jerzy studiuje filozofię...

 • Barbara Brylska: Najpiękniejsza dziewczyna w szkole

  ...  - podporą jest dla niej dorosły już syn, a pociechą - wnuki. MP...

 • Pogrzeb Witolda Sobocińskiego

  Braun, Bogdan Hołownia, Maciej Karpiński a także najbliższa rodzina - synowa Hanna Mikuć i wnuki - Marysia, Michał i Piotr Sobocińscy. Uroczystości rozpoczęła msza św. w warszawskim kościele Wizytek(...) chciał być przy nim 'jakiś', nie 'byle jaki'" - mówił ks. Andrzej Luter. Duchowny odczytał wspomnienie, który napisały o Witoldzie Sobocińskim jego wnuki. "Kim był Witold Sobociński? Jednym...

 • Wielki Hetman Filmu Polskiego

  Znany filmowiec Jerzy Hoffman świętuje. Na jego benefisie w sobotni wieczór, 3 września, na dziedzińcu pałacu w Wilanowie pojawiły się największe gwiazdy polskiego kina.

Zdjęcia na temat: wnuki daniela olbrychskiego