• Informacje na temat:

  wodecki rodzina

Artykuły na temat: wodecki rodzina
 • Zbigniew Wodecki nie żyje. Miał 67 lat

  W poniedziałek 22 maja odszedł Zbigniew Wodecki. Artysta zmarł w wyniku udaru mózgu po operacji by-passów.

 • Zbigniew Wodecki nie żyje. Gwiazdy żegnają artystę

  W poniedziałek 22 maja dotarła do nas wiadomość o śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Artysta zmarł w wieku 67 lat, w wyniku udaru mózgu po operacji by-passów. Wybitnego skrzypka i wokalistę wspomnieli m.in. prezydent Andrzej Duda, Andrzej Piaseczny oraz zespół Mitch & Mitch, z którym Wodecki nagrał na nowo swoją pierwszą płytę z 1976 roku.

 • Wodecki Twist Festiwal bez Olgi Bończyk. Aktorka potwierdza

  W rozmowie z "Super Expressem" Olga Bończyk przyznała, że nie otrzymała zaproszenia na festiwal zorganizowany ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Według aktorki powodem była jej zbytnia bliskość z muzykiem.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Polacy pożegnali artystę

  We wtorek 30 maja odbyły się uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego. Artysta, który zmarł 22 maja w wieku 67 lat, spoczął w grobowcu rodzinnym na cmentarzu Rakowickim. Muzyka pożegnali bliscy, przyjaciele i tłumy miłośników.

 • Zbigniew Wodecki: To moje źródło siły...

  ..." - wznowienia utworów z mojej pierwszej płyty "Zbigniew Wodecki" sprzed 40 lat. Z tej okazji mamy z zespołem Mitch & Mitch sporo koncertów. Byliśmy w Katowicach, Warszawie, Krakowie. Najwyższy czas(...) rodzinnych, prawda? - Rodzina to coś, na co trzeba chuchać, dmuchać, ustępować. Mam to po mamie: przywiązuję się do miejsc, w których jestem i ludzi, z którymi jestem. Kocham moje dzieci, choć wiem, ile...

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Zebrano ponad 18 tys. zł

  Ponad 18 tys. zł dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci zebrano podczas pogrzebu Zbigniewa Wodeckiego.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Artysta spocznie na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie

  We wtorek, 30 maja, w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego. Artysta zmarł 22 maja. Miał 67 lat.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Artysta spoczął na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie

  Tłumy krakowian i fanów przyszły we wtorek na cmentarz Rakowicki w Krakowie, aby pożegnać Zbigniewa Wodeckiego. Podczas pogrzebu kuzyn artysty odegrał na trąbce utwór "I did it my way" Franka Sinatry.

 • Z wizytą u Zbigniewa Wodeckiego

  Telewizyjna dwójka wyemituje 18 lutego o godz. 9:05 program "Zacisze Gwiazd". Tym razem prowadząca program Magdalena Pawlicka będzie gościć w domu Zbigniewa Wodeckiego.

 • Z wizytą u Zbigniewa Wodeckiego

  Telewizyjna dwójka wyemituje 18 lutego o godz. 9:05 program "Zacisze Gwiazd". Tym razem prowadząca program Magdalena Pawlicka będzie gościć w domu Zbigniewa Wodeckiego.

Dyskusje na temat: wodecki rodzina