• Informacje na temat:

  wodecki włosy

Artykuły na temat: wodecki włosy
 • Zbigniew Wodecki: Będę na scenie dopóki nie wypadną mi włosy

  Muzyk jeszcze przez kilka lat nie zamierza się żegnać z publicznością. Zbigniew Wodecki, który w tym roku obchodzi 40-lecie kariery wokalnej, wciąż gra ponad sto koncertów rocznie. Twierdzi też, że po sukcesie płyty nagranej z zespołem Mitch & Mitch czuje się niemal jak debiutant.

 • Wodecki o fryzurze Wodeckiego

  Piosenkarz i muzyk Zbigniew Wodecki znany jest z takich szlagierów, jak "Zacznij od Bacha", "Chałupy welcome to", piosenki przewodniej polskiej wersji animowanej bajki dla dzieci "Pszczółka Maja", bycia jurorem popularnego show "Taniec z Gwiazdami", ale także imponującej fryzury.

 • Zbigniew Wodecki nie żyje. Miał 67 lat

  W poniedziałek 22 maja odszedł Zbigniew Wodecki. Artysta zmarł w wyniku udaru mózgu po operacji by-passów.

 • Zbigniew Wodecki w szpitalu. Wokalista miał udar

  Jak donosi serwis Przeambitni.pl, świętujący 40-lecie kariery scenicznej Zbigniew Wodecki w stanie ciężkim trafił do szpitala po udarze (przebywa na oddziale intensywnej terapii). Informację tę potwierdził Interii Mariusz Nowicki, menedżer wokalisty.

 • Zbigniew Wodecki po udarze. Stan stabilny?

  Wizyta Zbigniewa Wodeckiego w szpitalu związana była z wszczepieniem tzw. bypassów. Kilka dni po zabiegu doszło do pogorszenia stanu zdrowia w wyniku udaru.

 • Zbigniew Wodecki miał udar. Na początku maja przeszedł operację kardiochirurgiczną

  Świętujący 40-lecie kariery scenicznej Zbigniew Wodecki przebywa w szpitalu po udarze (na oddziale intensywnej terapii). Informację w rozmowie z Interią potwierdził Mariusz Nowicki, menedżer wokalisty.

 • Zbigniew Wodecki żyje. Menedżer dementuje informację o śmierci artysty

  W sieci pojawiła się fałszywa wiadomość o śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Informację tę w rozmowie z Interią stanowczo zdementował menedżer artysty, Mariusz Nowicki.

 • Zbigniew Wodecki: Jeszcze was trochę pomęczę

  Zbigniew Wodecki był gościem programu "Uwaga!" w telewizji TVN. Opowiedział on o swoich marzeniach, karierze muzycznej, a także o swoim stanie zdrowia.

 • OFF Festival: Kto wygrał karnety?

  ...jeszcze jedna rzecz - włosy. Wodecki jest żywym dowodem na to, że przez pół wieku można mieć taką samą fryzurę. Bardzo chciałbym zobaczyć, jak układa się na wietrze, stąd więc mój wybór" - czytamy. Gratulujemy pomysłowości i bujnej - jak włosy Zbigniewa Wodeckiego - literackiej weny! Poza autorem powyższej odpowiedzi karnety na OFF Festival otrzymają: Michał Parzymięso Barbara Wadach Marcin...

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – grudzień 2016

  ...za jakieś pięć lat. Bogu dziękować jeszcze żyję i dopóki stoję, zęby i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę" - Zbigniew Wodecki dla Newserii Lifestyle o końcu kariery. "Byłem...

Dyskusje na temat: wodecki włosy
 • Re: Serialu o Zenku jednak nie będzie?

  wpływowego polityka? Czy dziś ktokolwiek jest w stanie zaśpiewać czy zanucić jakąś piosenkę Demarczykowej? Niekoniecznie. Wodecki, Bem - oni są już bardziej znani ale czy film o nich byłby ciekawy? Oni(...) szczyt z trudnościami, bo jak pamiętamy miał dość kontrowersyjny, hippisowski styl (długie włosy) i śpiewał w stylu Jamesa Browna, co niekoniecznie mogło podobać się władzom PRL.

 • Re: - Poznaliśmy się na studiach -...

  bosssshe , wodecki w spódnicy , jakie włosy okropne ona ma ! Takie czoło powinna maskowac a nie odsłaniać . Nie podoba mi sie . Ma ładne zęby tylko .

 • Re: - Poznaliśmy się na studiach -...

  bosssshe , wodecki w spódnicy , jakie włosy okropne ona ma ! Takie czoło powinna maskowac a nie odsłaniać . Nie podoba mi sie . Ma ładne zęby tylko . wygląd kwestia gustu moim zdaniem ładna skromna dziewczyna a nie jak te wszystkie paniusie z ulizanymi (za pomocą prostownicy oczywiście) włosami Wygląda ślicznie i naturalnie!!!!!!!