• Informacje na temat:

  wodecki zbigniew corki

Artykuły na temat: wodecki zbigniew corki
 • Niedziela z twórczością Zbigniewa Wodeckiego w TVP Kultura

  ...5 maja TVP Kultura zaprasza na premierową "Niedzielę z... twórczością Zbigniewa Wodeckiego", w której gośćmi będą m.in. Katarzyna Wodecka-Stubbs, córka muzyka oraz Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Wojciech Trzciński. Po spotkaniu widzowie zobaczą koncert z udziałem zespołu Mitch & Mitch i odcinek programu "Szlakiem Kolberga".

 • Zbigniew Wodecki i Kayah razem ("Chwytaj dzień")

  W dniu pierwszej rocznicy śmierci Zbigniewa Wodeckiego ukazał się teledysk do wspólnej piosenki z Kayah - "Chwytaj dzień".

 • Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, w filmie "Dzień czekolady"

  Zbigniew Wodecki był artystą, który łączył pokolenia. Od lat zachwycał talentami i niesamowitym charakterem. Multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, aranżer, aktor, prezenter, osobowość sceniczna odszedł dwa lata temu. Okazuje się, że syn Katarzyny Wodeckiej-Stubbs - Leo, poszedł w ślady dziadka. Nastolatka już wkrótce zobaczymy na kinowych ekranach.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Polacy pożegnali artystę

  We wtorek 30 maja odbyły się uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego. Artysta, który zmarł 22 maja w wieku 67 lat, spoczął w grobowcu rodzinnym na cmentarzu Rakowickim. Muzyka pożegnali bliscy, przyjaciele i tłumy miłośników.

 • Zbigniew Wodecki: To moje źródło siły...

  Jest Pan po rozmowach z firmą produkującą Pana nową płytę. Jaką muzykę na niej usłyszymy?   - Dobrą. Producentem jest Rafał Stępień, świetny muzyk. Mija rok od ukazania się "1976: A Space Odyssey" - wznowienia utworów z mojej pierwszej płyty "Zbigniew Wodecki" sprzed 40 lat. Z tej okazji mamy z zespołem Mitch & Mitch sporo koncertów. Byliśmy w Katowicach, Warszawie, Krakowie. Najwyższy czas...

 • Trwa trasa "Tribute to Zbigniew Wodecki": Śmiech, radość i wzruszenie

  Katarzyna Wodecka-Stubbs wraz z Anią Rusowicz i Sławkiem Uniatowskim opowiedzieli w "Dzień dobry TVN" o trwających koncertach w ramach trasy "Tribute to Zbigniew Wodecki".

 • Zbigniew Wodecki z Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski

  Za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej kultury prezydent Andrzej Duda uhonorował pośmiertnie Zbigniewa Wodeckiego Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • Zbigniew Wodecki: Niedokończona płyta "Dobrze, że jesteś" (pierwsza rocznica śmierci)

  ..."Ta płyta, zupełnie inna niż wcześniejsze, jest pewnego rodzaju prezentem Taty dla nas, naszym dla niego, ale też Jego niespodzianką dla publiczności" - tak Katarzyna Wodecka-Stubbs mówi o płycie "Dobrze, że jesteś", która ukazuje się dzień po pierwszej rocznicy śmierci Zbigniewa Wodeckiego.

 • Startuje Wodecki Twist Festiwal w Krakowie

  Uroczystą galą "Tribute to Zbigniew Wodecki" rozpocznie się w piątek wieczorem (8 czerwca) w Krakowie I Wodecki Twist Festiwal, poświęcony pamięci zmarłego w maju 2017 r. artysty. Publiczność będzie mogła słuchać utworów Zbigniewa Wodeckiego przez dwa festiwalowe dni.

 • Wodecki Twist Festiwal 2019: Koncert "Chwytaj dzień" w TVN

  W sobotni wieczór (8 czerwca) TVN pokazał drugi koncert "Chwytaj dzień" w ramach drugiej edycji Wodecki Twist Festiwal. Kto przypomniał piosenki Zbigniewa Wodeckiego na scenie ICE Kraków?

Zdjęcia na temat: wodecki zbigniew corki