• Informacje na temat:

  wodzianka dominika

Artykuły na temat: wodzianka dominika
 • Była Wodzianka Wojewódzkiego urodziła dziecko

  Dominika Zasiewska, szerzej znana jako była Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, urodziła syna.

 • Wet Fingers na lato: Zobacz Wodziankę w akcji

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "LSI" klubowego duetu Wet Fingers. W klipie występuje Dominika Zasiewska, lepiej znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Dominika Zasiewska: To chyba nie jest moje dziecko

  Zasiewska zdradziła, jak się czuje po porodzie oraz czy nowy członek rodziny daje jej się wyspać. - Byłam przygotowana, że się urodzi czarny diabeł, a on jest jak aniołek - przyznała była "Wodzianka". źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Ojcem dziecka jest jej dużo starszy partner. Zasiewska sukcesywnie publikowała zdjęcia urządzonego dla malucha pokoju i choć - jak mówi - nie chciała nikogo...

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  ...sezon już uznajemy za udany" - dopisał showman. Przypomnijmy, że Wodzianka ot tytuł, który dzierży dziewczyna podająca gościom "Kuba Wojewódzki" szklanki z wodą. W poprzednich sezonach programu występowały m.in. Dominika Zasiewska i Sonia Wesołowska. Ostatni, 17. sezon "Kuba Wojewódzki", emitowany był we wtorki o godz. 22.30 na antenie TVN. Program stracił jednak widzów, oglądało go o 110

Zdjęcia na temat: wodzianka dominika
Wideo na temat: wodzianka dominika
 • Dominika "wodzianka" Zasiewska o kryzysie w związku!

  Była "wodzianka" Kuby Wojewódzkiego pojawiła się ostatnio w programie "Świat się kręci" w roli ekspertki od pokonywania kryzysów w związku! Dominika zwracała uwagę przede wszystkim ogromnymi okularami w białych oprawkach. Wygląda w nich na bardziej inteligentną? (TV{/x-news)

 • Wodzianka debiutuje na planie serialu "Szpital". Nie potrafi zapamiętać tekstu!

  Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z show Wojewódzkiego, zadebiutowała w paradokumencie "Szpital". Dziewczyna wcieliła się w rolę matki, która nie zaszczepiła swojego dziecka. Niestety(...) ordynatora, albo dyrektora. Chodziłabym i robiłabym zastrzyki" - mówi Dominika z uśmiechem. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wodzianka chce zrobić sobie botoks

  Asystentka w programie Kuby Wojewódzkiego, Dominika "Wodzianka" Zasiewska, wyznała, że ma ciepły stosunek do medycyny estetycznej. Co więcej, planuje nawet kolejny zabieg. "Nie mam z tym żadnego kłopotu. Coś tam już poprawiałam. Chciałabym sobie zrobić botoks w najbliższym czasie" - przyznała. (Źródło: TVN/x-news)