• Informacje na temat:

  wojciech amaro restauracja

Artykuły na temat: wojciech amaro restauracja
 • ​Wojciech Modest Amaro wśród 100 najlepszych kucharzy na świecie

  Wojciech Modest Amaro przyzwyczaił nas do tego, że lubi wznosić się na kulinarne wyżyny. To jego restauracja jako pierwsza w Polsce zdobyła Gwiazdkę Michelin i to on jako pierwszy Polak znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata.

 • Wojciech Modest Amaro: Szef wszystkich szefów

  Pół roku temu mało kto o nim słyszał. Dziś znany wszystkim z "Top Chefa" Wojciech Modest Amaro, którego niebawem zobaczymy w roli polskiego Gordona Ramsaya w "Hell's Kitchen. Piekielnej kuchni", to wyrocznia. Ale na sławę ciężko zapracował.

 • Wojciech Modest Amaro: Licz na siebie

  Od kiedy Wojciech Modest Amaro pojawił się w polskich mediach, gotowanie nabrało nowego znaczenia. Już nie jest zwykłym przygotowywaniem posiłków, teraz to prawdziwa sztuka kulinarna.

 • "Hell's Kitchen": Według Amaro, każdy jest odtwórcą

  Restauracja jurora "Hell's Kitchen" Wojciecha Modesta Amaro jest miejscem konceptualnym, gdzie kuchnia łączy się ze sztuką. Według niego, żeby jednak stać się kreatorem sztuki kulinarnej, najpierw trzeba być odtwórcą.

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • Zmiany w restauracji "Atelier Amaro"

  Zastępcą Wojciecha Modesta Amaro w restauracji "Atelier Amaro" został Łukasz Kawaller, który zwyciężył w pierwszej edycji "Hell's Kitchen". Przez miesiąc był testowany i obserwowany jako zwykły pracownik. Objął nową funkcję, bo poprzedni zastępca wyjechał na staż do innych restauracji, m.in. w Azji.

 • "Hell's Kitchen": Wściekły Amaro wyszedł z restauracji!

  Takiej reakcji Wojciecha Modesta Amaro nie spodziewał się nikt. Po kolejnym nieukończonym serwisie szef "Hell's Kitchen - Piekielnej kuchni" wyszedł oburzony z restauracji!

 • Wojciech Modest Amaro: Będzie ostro

  Znalazł pan w sobie diabelski pierwiastek? Wojciech Modest Amaro : - Tak, sięgnąłem do dawno zapomnianej przeszłości - moich doświadczeń z Anglii, gdzie taki styl, nazwijmy to "gordonowski(...) niesamowitą determinację, wiedzą, o co walczą i znają swój pułap. W swojej restauracji też preferuje pan taki styl zarządzania? - Nie. W Atelier Amaro pracujemy w kompletnej ciszy. Ale to zespół, który...

 • "Hell's Kitchen": Wojciech Bartczak zwycięzcą 5. edycji. Amaro odchodzi z show!

  Wojciech Bartczak został zwycięzcą 5. edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia". Na koniec finału, który widzowie obejrzeli 2 maja w Polsacie, Wojciech Modest Amaro oświadczył, że odchodzi z kulinarnego show.

 • Wojciech Modest Amaro: Tak wygląda praca w kuchni

  To nie Gordon Ramsay wymyślił taki styl prowadzenia kuchni. Tak wygląda praca w kuchni na całym świecie! - mówi Wojciech Modest Amaro, szef polskiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

Wideo na temat: wojciech amaro restauracja
 • Wojciech Modest Amaro o nowym szefie "Hell's Kitchen"

  Już od września porządku w najbardziej piekielnej restauracji w Polsce - "Hell's Kitchen", będzie strzegł szef Michał Bryś! Zobaczcie, czego życzy mu Wojciech Modest Amaro. W materiale możecie zobaczyć także, kim na co dzień jest Michał Bryś i czym rozsławił się w kulinarnym świecie.

 • Ostry Amaro w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni"

  Wojciech Modest Amaro otwiera drzwi najgorętszej restauracji w Polsce - Hell's Kitchen. Słabeusze nie mają tu czego szukać. W "Piekielnej Kuchni" przetrwają tylko najodporniejsi...