• Informacje na temat:

  wojciech ezzat

Artykuły na temat: wojciech ezzat
 • Wojciech Ezzat: "Nie przestawaj" na wakacje

  Poniżej możecie zobaczyć letnio-wakacyjny teledysk "Nie przestawaj" Wojciecha Ezzata, finalisty trzeciej edycji "X Factor".

 • Wojciech Ezzat w "The Voice of Poland". Co łączy go z Grzegorzem Hyżym?

  Gdy zajął trzecie miejsce w "X Factorze", wydawało się, że jego kariera szybko się rozwinie. Tak się jednak nie stało. Wojciech Ezzat przypomniał o sobie w "The Voice of Poland", odwracając cztery fotele.

 • "The Voice of Poland": Wojciech Ezzat i Marcin Sójka śpiewają dalej

  Marianna Linde, Alek Woźniak, Wojciech Ezzat, Izabela Szafrańska oraz Marcin Sójka to uczestnicy ostatnich przesłuchań w ciemno, którzy narobili wokół siebie najwięcej zamieszania. Co jeszcze działo się w ostatnich dwóch epizodach tego etapu "The Voice of Poland"?

 • Wojciech Ezzat nagrywa debiutancką płytę

  Uznawany za faworyta trzeciej edycji "X Factor" Wojciech Ezzat (ostatecznie wygrała Klaudia Gawor) rozpoczął nagrania pierwszego albumu.

 • "The Voice of Poland": Wystartowały bitwy! Mariusz Szaban śpiewa dalej. Wojciech Ezzat odpadł

  Pierwsze bitwy w dziewiątej edycji "The Voice of Poland" za nami. Do kolejnego etapu przeszli m.in. Mariusz Szaban, Natalia Zastępa, Karol Wasilewski i Maciej Mazur. Z programem pożegnał się niespodziewanie Wojciech Ezzat. W ostatniej chwili trenerzy przed opadnięciem uratowali Sebastiana Wojtczaka.

 • Wojciech Ezzat i Edyta Herbuś w teledysku "Radość"

  Do swojego pierwszego teledysku "Radość" Wojciech Ezzat, finalista trzeciej edycji "X Factor", zaprosił tancerkę Edytę Herbuś.

 • "The Voice of Poland": Trio niezgody od Grzegorza Hyżego. Ezzat i Mednikow za burtą

  Ten występ podczas pierwszego odcinka bitew w dziewiątej edycji "The Voice of Poland" wzbudził zdecydowanie najwięcej emocji. Wszystko przez decyzje, jakie podjął Grzegorz Hyży, a które ostatecznie doprowadziły, że z programem pożegnali się Wojciech Ezzat i Kirył Mednikow.

 • "X Factor": Wielki dzień Wojciecha Ezzata?

  Już dziś (26 maja) wieczorem odbędzie się finał trzeciej edycji programu "X Factor". W trakcie odcinków na żywo do rangi faworyta awansował Wojciech Ezzat.

 • "X Factor": Laureatka z... "Mam talent"

  Do tej pory "X Factor" wygrywali wokaliści, którzy pół roku wcześniej odpadali z "Mam talent". Nie inaczej było tym razem (laureatką została Klaudia Gawor), choć faworytem na ostatniej prostej wydawał się Wojciech Ezzat.

 • Kto odpadnie z "X Factor"?

  Oceniając szanse poszczególnych uczestników na odpadnięcie lub pozostanie, łatwo podzielić ich na trzy podgrupy. Bezpieczni. To Klaudia Gawor i Wojciech Ezzat. Maturzystka z Krakowa jak dotąd wypada najlepiej w odcinkach na żywo i trudno sobie wyobrazić, by nagle powinęła jej się noga. Z kolei Ezzat czaruje swoim ciepłym głosem i budzi sympatię zarówno wśród jurorów, jak i widzów. Małżeństwo...