• Informacje na temat:

  wojciech karolak syn

Artykuły na temat: wojciech karolak syn
 • "Klub włóczykijów": Karolak na tropie tajemnicy

  Kornela. Sprawy komplikują się, gdy na drogocenny trop wpadają również przebiegli bandyci - Dr Kadryll (Karolak) i jego niezdarny pomocnik Wieńczysław Nieszczególny (Wojciech Mecwaldowski). Rozpoczyna(...)Grający w filmie jedną z głównych ról Tomasz Karolak był swego czasu fanem książek pisarza. - Mam z dzieciństwa obraz biblioteczki moich dziadków w Radomiu, u których spędzałem część wakacji...

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  Karolak), inżynier sanitarny i fan piłki nożnej, przeszedł na oczach widowni długą drogę - od patrzącego na ekonomię z odrazą lekkoducha, wyznawcy starej szkoły zdrowego rozsądku (czyli trzymania pieniędzy w bucie) do wybitnego fachowca - speca od kredytów, bankowości, emerytur czy zalet wejścia Polski do strefy Euro. Za nagłą przemianą Andrzeja stał jego syn Krzyś (Kuba Jankiewicz), 10 - letni...

 • Nohucki "Syn marnotrawny": To nie ma związku z wyborami

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Syn marnotrawny" projektu Nohucki, za którym stoi Bzyk, lider Wu-Hae, znany także z Sztajemki i Grubych Ryb.

 • Tomasz Karolak: „Bycie takim miłym skurczybykiem to fenomenalna sprawa!”

  ..."Bycie takim miłym skurczybykiem to fenomenalna sprawa" - tak Tomasz Karolak obwieszcza powrót niegrzecznego Świętego Mikołaja. "Widzowie go uwielbiają, kobiety kochają, a Hollywood się przy nim chowa" - deklarują gwiazdy filmu "Listy do M 2".

 • Eric Clapton: 25 lat od tragicznej śmierci syna

  ..."Tears In Heaven" to jedna z najbardziej znanych ballad Erica Claptona. Jest to jednocześnie utwór przepełniony bólem i cierpieniem, jakie towarzyszyły gwiazdorowi po tragicznej śmierci jego 4-letniego wówczas synka Conora. W niedzielę (20 marca) mija 25 lat od tego dramatycznego zdarzenia.

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Alkoholiczka, teściowa i modelka

  W marcu zostanie teściową Tomasza Karolaka - w nowym komediowym serialu Dwójki "Baron24". A w tym tygodniu na ekrany kin wchodzi film Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" z jej udziałem. Gra alkoholiczkę, Królową Kentu.

 • Pieniądze na wesoło

  Jolanta Fraszyńska i Tomasz Karolak stworzyli... bardzo przeciętną polską rodzinę. Wszystko po to, by w nowym mini-serialu pokazać widzom na własnej skórze, że ekonomia nie jest nauką trudną, nie ma nic wspólnego z czarną magią i że każda rodzina chcąc nie chcąc ma z nią do czynienia na co dzień.

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  Do kogo należeć będzie przyszłość kina? Kto przed kamerą i na okładkach pism "zastąpi" Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Tomasza Kota, Romę Gąsiorowską, Magdalenę Popławską? Przed kim właśnie otwierają się drzwi do kariery i sławy?

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  W oczekiwaniu na premierę "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat - gwiazdy filmu dają pokaz siły i scenicznego temperamentu. Agnieszka Dygant boksuje w worek niczym rasowa zawodniczka MMA. Na worku z "kinder-niespodzianką" kilogramy i pot wyciska Tomasz Karolak. Do tego "bad boy" Maciej Zakościelny, który publicznie pokazuje światu nowy, gangsterski...