• Informacje na temat:

  wojciech majchrzak

Artykuły na temat: wojciech majchrzak
 • Olga Borys i Wojciech Majchrzak: Jak z pięciu minut zrobiło się... dwadzieścia lat

  Olga Borys (46 l.) i Wojciech Majchrzak (48 l.) w tym roku obchodzą 20. rocznicę ślubu! Choć ich małżeństwo jest udane, nie omijały ich troski i kłopoty. Para bardzo długo nie mogła mieć dzieci. Po latach prób w końcu udało się!

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • "Czas honoru 7": Wojciech Majchrzak o nowym sezonie serialu

  Wojciech Majchrzak. Twórcy wiernie odwzorowali realia epoki i zadbali o to, by siódma seria nie zaburzyła fabularnej ciągłości między czwartą a piątą odsłoną "Czasu honoru". Pojawią się wątki wojenne(...) wszedłem w ten świat w trzeciej serii - jest coraz większe zainteresowanie - mówi Majchrzak. Prace nad siódmą serią "Czasu honoru" o powstaniu warszawskim potrwają do końca wakacji. 

 • Już nie zatańczą...

  Wojciech Majchrzak, aktor grający Leszka Nowaka w "Na wspólnej" oraz jego partnerka Magdalena Soszyńska, nie zatańczą już w "Tańcu u z gwiazdami". Odpadli w drugim odcinku programu.

 • Olga Borys i Wojciech Majcharzak: Dopiero z Mirą życie nabrało sensu

  Olga Borys (44 l.) i Wojciech Majchrzak (49 l.) są jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dwanaście lat temu, po długim czasie oczekiwania, spełniło się ich największe marzenie...

 • Prezent dla Olgi Borys

  Wojciech Majchrzak (38 l.) zrobił swojej żonie, Oldze Borys (33 l.), niespodziankę i po raz pierwszy pojawił się na nagraniu "lodowego" programu. W dodatku z gościem specjalnym - ich 16-miesięczną córeczką Mirą!

 • "Na noże": Wojciech Zieliński pisze dziennik, by móc odświeżać swe wspomnienia

  Wojciech Zieliński, czyli Jacek Majchrzak z "Na noże", od kilku lat prowadzi dziennik. Zapisuje w nim swoje uwagi na temat ról, które gra, pisze o ludziach, których spotyka... - Te zapiski są po to, aby odświeżać wspomnienia - mówi.

 • Wielkie zmiany w "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak, Bartosz Kasprzykowski i Wojciech Majchrzak dołączają do obsady popularnego serialu. W gościnnej roli wystąpi też Mamed Chalidow. A wraz z nimi pojawią się nowe emocje, przyjaźnie, a także... konflikty.

 • "Na Wspólnej": Pełne błogosławieństwo

  Nieoczekiwanie Leszek Nowak (Wojciech Majchrzak) zjawi się u Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz).

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

Zdjęcia na temat: wojciech majchrzak
Wideo na temat: wojciech majchrzak
 • "Na noże": Kim jest Jacek Majchrzak?

  Jacek Majchrzak goni za swoimi marzeniami, jest uparty i ma jasno określony cel. A w pierwszym odcinku nowego serialu TVN idzie ze wszystkimi "na noże". O swoim serialowym alter ego opowiada Wojciech Zieliński.

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • "Na noże": Wojciech Zieliński na randce z Magdą Gessler!

  Jacek i Dario w najbliższą niedzielę pojawią się niespodziewanie w programie "MasterChef"! Czarujący Majchrzak będzie próbował uwieść Magdę Gessler nie tylko smakiem, a Ani Starmach zaproponuje... małżeństwo! Zobaczcie, co jeszcze wymyśli kucharz-flirciarz.

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

Dyskusje na temat: wojciech majchrzak