• Informacje na temat:

  wojciech malajkat

Artykuły na temat: wojciech malajkat
 • Wojciech Malajkat: Artysta spełniony

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, rektor, a ponadto również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje we wtorek, 16 stycznia, 55. urodziny.

 • Malajkat sprzedaje "Malajkino"

  Kiedy po raz pierwszy pojechał do Mikołajek, był małym chłopcem. Ale już wtedy wiedział, że często będzie wracał do tego mazurskiego miasteczka. Wojciech Malajkat (50 l.) Mikołajki po prostu polubił(...)" - zapewniał. Chętnych zawsze było wielu, ale tuż przed otwarciem tegorocznego sezonu, pan Wojciech zrezygnował z prowadzenia "Malajkina" i wystawił je sprzedaż. - Za dużo go to wszystko kosztowało, ale przede...

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  W jednym z najbliższych odcinków "Prawa Agaty" zagra pan Pawła Fabiańskiego - geja, walczącego po śmierci partnera o dziedziczenie wspólnego majątku. Trudna sprawa... Wojciech Malajkat : - Jakich niestety wiele, i to w różnym zakresie. Brakuje regulacji prawnych, w tym także dotyczących mniejszości seksualnych i mam nadzieję, że tęgie głowy pracują nad tym, aby to zmienić. Czy granie mężczyzny...

 • Malajkat wspomina Grodzieńską

  Przedwojenna w najcudowniejszym tego słowa znaczeniu, symbol klasy i dobrych manier - powiedział o Stefanii Grodzieńskiej Wojciech Malajkat, dyrektor naczelny i artystyczny warszawskiego Teatru Syrena.

 • Wojciech Malajkat: Sprawdza się w każdej roli

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, dyrektor, właściciel kina a w międzyczasie również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje dziś 50. urodziny.

 • Malajkat z pomocą Turnaua

  Premiera spektaklu "Chłopiec z gwiazd" według prozy Oscara Wilde'a, w reżyserii Wojciecha Malajkata odbędzie się w sobotę w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie (Śląskie). Autorem muzyki do spektaklu jest Grzegorz Turnau, a Malajkata będzie można zobaczyć również w jednej z ról.

 • Malajkat: Najważniejsza jest wyobraźnia

  Aktorstwo to wyścig z wyobraźnią własną i publiczności - uważa Wojciech Malajkat. I dodaje, że największy wpływ na jego karierę mieli: Marek Walczewski, Tadeusz Łomnicki, Gustaw Holoubek i Roman Wilhelmi.

 • Malajkat z pomocą Turnaua

  Premiera spektaklu "Chłopiec z gwiazd" według prozy Oscara Wilde'a, w reżyserii Wojciecha Malajkata odbędzie się w sobotę w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie (Śląskie). Autorem muzyki do spektaklu jest Grzegorz Turnau, a Malajkata będzie można zobaczyć również w jednej z ról.

 • "Listy do M 2": Malajkat zdominowany przez kobiety!

  ..."Wiadomość o drugiej części spadła na mnie jak z nieba. Byłem zaskoczony, ale też bardzo zadowolony" - mówi Wojciech Malajkat, odtwórca jednej z głównych ról w filmie "Listy do M 2". W komedii jeszcze bardziej romantycznej aktor ponownie wcielił się w Wojciecha, a partnerują mu Agnieszka Wagner i Julia Wróblewska.

 • Sukces zbiórki na Radio Nowy Świat. Wojciech Mann, Waglewscy, Piotr Bukartyk i inni

  ...pojawić m.in.  Jerzy Sosnowski , Małgorzata Maliborska , Waglewscy , Anna Krakowska ,  Joanna Kołaczkowska , Piotr Bukartyk ,  Wojciech Malajkat , Krystyna Kofta czy Zbigniew Zamachowski , a także(...) solidarności  Wojciech Mann ( sprawdź! ) poinformował, że nie będzie prowadził "W tonacji Trójki". Ostatecznie Mann zrezygnował z pracy w Polskim Radiu po 55 latach. Decyzja o rozstaniu z Gacek...

Zdjęcia na temat: wojciech malajkat
Dyskusje na temat: wojciech malajkat