• Informacje na temat:

  wojciech malajkat i jego dzieci

Artykuły na temat: wojciech malajkat i jego dzieci
 • Wojciech Malajkat: Artysta spełniony

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, rektor, a ponadto również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje we wtorek, 16 stycznia, 55. urodziny.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  W jednym z najbliższych odcinków "Prawa Agaty" zagra pan Pawła Fabiańskiego - geja, walczącego po śmierci partnera o dziedziczenie wspólnego majątku. Trudna sprawa... Wojciech Malajkat : - Jakich(...) inaczej i temat ten przestaje budzić sensację. Cieszę się, że mogłem pokazać zwykłego, normalnego człowieka, którego preferencje nie obniżają w żaden sposób jego wartości! Przeciwnicy homoseksualistów...

 • Wojciech Malajkat: Sprawdza się w każdej roli

  Jeden z najciekawszych i najzdolniejszych aktorów średniego pokolenia, reżyser, profesor, dyrektor, właściciel kina a w międzyczasie również kochający mąż i ojciec dwójki adoptowanych dzieci - Wojciech Malajkat świętuje dziś 50. urodziny.

 • Malajkat z pomocą Turnaua

  Premiera spektaklu "Chłopiec z gwiazd" według prozy Oscara Wilde'a, w reżyserii Wojciecha Malajkata odbędzie się w sobotę w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie (Śląskie). Autorem muzyki do spektaklu jest Grzegorz Turnau, a Malajkata będzie można zobaczyć również w jednej z ról.

 • Malajkat z pomocą Turnaua

  Premiera spektaklu "Chłopiec z gwiazd" według prozy Oscara Wilde'a, w reżyserii Wojciecha Malajkata odbędzie się w sobotę w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie (Śląskie). Autorem muzyki do spektaklu jest Grzegorz Turnau, a Malajkata będzie można zobaczyć również w jednej z ról.

 • Wojciech Pszoniak: Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka

  ...- Nie istnieje dobre, ciekawe aktorstwo bez wrażliwości i mądrości. Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka, choć napisanego jako rola - powiedział aktor Wojciech Pszoniak.

 • Dzieci z brzuszka i z serduszka

  ...- Tłumaczę swoim maluchom, że jedne dzieci pochodzą z brzuszka mamy, a inne z serduszka. Trzeba kochać wszystkie, bez różnicy - zwierzyła się niegdyś Nicole Kidman. Hollywoodzka aktorka zasłynęła swego czasu adopcją dwójki dzieci. Dziś wśród gwiazd to powszechna praktyka.

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  ...liście przyjętych do łódzkiej szkoły filmowej był jednym z najszczęśliwszych w jego życiu. Na roku miał najlepszych kumpli: Zbigniewa Zamachowskiego (51 l.) i Wojciecha Malajkata (51 l.). Przyjaźnią się(...), serwantki... Wszystkie meble w domu to jego dzieła - opowiada nam jeden z nich. On sam mówi, że nie byłby tym, kim jest, gdyby nie wychowanie w rodzinie wyznającej tradycyjne wartości...

 • Do siebie i sztuki podchodzić trzeba poważnie

  ..."Wychodzę z założenia, że żadna praca nie hańbi. Nie jest, więc tak, że mam negatywny stosunek do pracy z kamerą" - mówi Wojciech Malajkat. Aktor, pedagog i dyrektor Teatru Syrena w Warszawie opowiada o aktorstwie i swojej nowej teatralnej roli. Warszawie opowiada o aktorstwie i swojej nowej teatralnej roli.

 • Małgorzata Foremniak w spektaklu "Imię"

  Do repertuaru Teatru Studio Buffo na stałe wchodzi spektakl "Imię". Jest to komediowa opowieść o piątce przyjaciół, dla których wspólna kolacja staje się przyczyną do refleksji nad niezrealizowanymi marzeniami i szansami. W rolach głównych będzie można zobaczyć m.in. Małgorzatę Foremniak, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Malajkata.