• Informacje na temat:

  wojciech mann syn

Artykuły na temat: wojciech mann syn
 • Wiadomo, gdzie teraz będzie pracował Wojciech Mann! Szok!

  Odejście Wojciecha Manna (72 l.) z radiowej Trójki było dla słuchaczy wielkim ciosem. Wielu obawiało się, że słuch po dziennikarzu zaginie. Na szczęście Mann nie ma zamiaru przechodzić na emeryturę i zapowiedział właśnie powrót do pracy. Wiemy, czym się zajmie!

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Wojciech Mann dopiero teraz wyjawił rodzinny sekret. To musiał być koszmar!

  Głęboko skrywana tajemnica na jaw wychodzi dopiero teraz. Wojciech Mann (70 l.) zdecydował się opowiedzieć o koszmarze, który przytrafił się jego rodzinie. Musiało minąć wiele czasu, by mógł to wyjawić...

 • W Krakowie rozdano nagrody!

  W niedzielę, 6 czerwca, wieczorem zakończył się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Triumfowały szwajcarska produkcja "Życie jest gdzie indziej", rosyjski obraz "Sanya i wróbel", polski dokument "Poza zasięgiem" oraz dzieło kobiecego duetu reżyserskiego "Warszawa do wzięcia". Gospodarzem jubileuszowej gali był Wojciech Mann, a wieczór uświetnił recital Tomasza Stańko.

 • Katarzyna Dowbor ostro o Wojciechu Mannie!

  ...zahaczyła się w stacji, gdzie od lat pracuje jej syn Maciek, a dyrektorem programowym jest jej dobra koleżanka, Nina Terentiew. Katarzyna idzie jednak za ciosem. Biorąc przykład ze swoich koleżanek, postanowiła napisać... książkę! Dzieło o wiele mówiącym tytule "Mężczyźni mojego życia" ma ukazać się pod koniec października. Jednym z owych mężczyzn okazał się Wojciech Mann (65 l.). Co ciekawe, Dowbor nie...

 • Krzysztof Materna: Człowiek z pasją

  To wielka sztuka funkcjonować przez olbrzymią część życia w najbardziej znanym duecie w kraju i jednocześnie nie zatracić odrębnego ja. Krzysztof Materna opowiada o dokonaniach, które są dla niego najcenniejsze.

 • Syn Manna nie chce iść w ślady ojca

  ...20-letni Marcin Mann nie planuje podobno kariery dziennikarskiej. Tak przynajmniej twierdzi jego ojciec...

 • Scenarzysta z gwiazdą

  Gwiazdę wybitnego scenografa filmowego, Romana Manna, twórcy scenografii m.in. do "Krzyżaków" Aleksandra Forda, odsłonięto w środę w łódzkiej Alei Sławy na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej.

 • Karolak wygryzł Wojciecha Manna

  ...dziwnego, że to on otrzymał właśnie kolejną propozycję od stacji. "Poprowadzi nową wersję programu 'Duże Dzieci', którego autorem i pierwszym prowadzącym był kiedyś Wojciech Mann" - mówi "Na Żywo" osoba związana z TVP. Zmierzenie się z taką legendą to wyzwanie. Ale Tomek podobno nie obawia się, bo będąc nastolatkiem z zapałem oglądał programy Manna i Materny. Poza tym aktor ma podobno świetny kontakt...

 • Jubileuszowy koncert Tadeusza Nalepy

  Widowiskiem muzycznym "Rzeka Dzieciństwa" uczczono w sobotę, 22 listopada, w Rzeszowie - rodzinnym mieście Tadeusza Nalepy - 60 rocznicę urodzin i 40-lecie pracy twórczej wybitnego polskiego muzyka. Był to jedyny jubileuszowy koncert ojca polskiego bluesa i zgromadził ok. 4 tys. słuchaczy. Przed występem Nalepa stwierdził, że tylko on potrafi w Polsce stworzyć dobrego bluesa.

Wideo na temat: wojciech mann syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...