• Informacje na temat:

  wojciech mann syn

Artykuły na temat: wojciech mann syn
 • Wojciech Mann dosadnie po odejściu z Trójki. Padły gorzkie słowa

  Po rozstaniu z Polskim Radiem po 55 latach pracy Wojciech Mann stawia na media społecznościowe. W krótkim czasie jego profile polubiło kilkadziesiąt tysięcy osób.

 • Wojciech Mann wróci do Trójki? "W mediach publicznych są karni żołnierze"

  Nowy dyrektor i redaktor naczelny Programu III Polskiego Radia Kuba Strzyczkowski ogłosił, że zaprosił do powrotu dziennikarzy, którzy w atmosferze skandalu w ostatnim czasie rozstali się z Trójką. Czy jest szansa na powrót Wojciecha Manna?

 • Sukces zbiórki na Radio Nowy Świat. Wojciech Mann, Waglewscy, Piotr Bukartyk i inni

  ...solidarności  Wojciech Mann ( sprawdź! ) poinformował, że nie będzie prowadził "W tonacji Trójki". Ostatecznie Mann zrezygnował z pracy w Polskim Radiu po 55 latach. Decyzja o rozstaniu z Gacek i odejściu Manna wywołała gorące emocje. Pod każdym z postów na facebookowym profilu Trójki pojawiały się komentarze z hasztagami #kogoniesłychać, #AnnaGacek i #WojciechMann. Z Trójką pożegnali się także...

 • Wojciech Mann: Normalne małżeństwo

  Znane są jego liczne związki: z radiem, z "Szansą na sukces", czy z Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej znany jest jego związek z... małżonką. Może dlatego, że według obchodzącego dziś 65. urodziny Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

 • #Hot16challenge2: Mandaryna i Xavier Wiśniewski w akcji. Jak dziś wygląda syn Michała Wiśniewskiego?

  Zobaczcie, jak poradzili sobie Mandaryna i jej syn Xavier Wiśniewski w nagraniu w ramach akcji #Hot16Challenge2.

 • Wojciech Waglewski odchodzi z radiowej Trójki. Koniec audycji "Magiel Wagli"

  Stojący na czele grupy Voo Voo Wojciech Waglewski poinformował, że rozstaje się z radiową Trójką. To efekt wcześniejszych głośno komentowanych odejść m.in. Anny Gacek i Wojciecha Manna.

 • Rok od śmierci Kory. "Twój koncert dla nas nigdy się nie skończy"

  ...28 lipca 2018 roku w wieku 67 lat zmarła jedna z najważniejszych polskich artystek - Kora Jackowska. "Była diamentem najczystszej wody" – mówił na jej pogrzebie Wojciech Mann.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • W Krakowie rozdano nagrody!

  W niedzielę, 6 czerwca, wieczorem zakończył się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Triumfowały szwajcarska produkcja "Życie jest gdzie indziej", rosyjski obraz "Sanya i wróbel", polski dokument "Poza zasięgiem" oraz dzieło kobiecego duetu reżyserskiego "Warszawa do wzięcia". Gospodarzem jubileuszowej gali był Wojciech Mann, a wieczór uświetnił recital Tomasza Stańko.

 • Scenarzysta z gwiazdą

  Gwiazdę wybitnego scenografa filmowego, Romana Manna, twórcy scenografii m.in. do "Krzyżaków" Aleksandra Forda, odsłonięto w środę w łódzkiej Alei Sławy na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej.