• Informacje na temat:

  wojciech młynarski rodzina

Artykuły na temat: wojciech młynarski rodzina
 • Wiesław Gołas wspomina Wojciecha Młynarskiego

  ...- Smutek, gdy odchodzi taki człowiek, mówił mi: "Co byś Wiesiu chciał, to ja ci napiszę", rozumieliśmy się doskonale - tak zmarłego w środę, 15 marca, Wojciecha Młynarskiego wspomina aktor, wykonawca jego piosenek, Wiesław Gołas.

 • Jan Młynarski odchodzi z Trójki Polskiego Radia. "Podjąłem decyzję z wielkim żalem"

  Jan Młynarski, który Programie Trzecim Polskiego Radia prowadził audycję "Dancing, salon, ulica" w Trójce Polskiego Radia, zdecydował, że odchodzi z radiostacji.

 • Michał ​Żebrowski o Wojciechu Młynarskim: Wychowywałem się na jego twórczości

  ...- Młynarski był zakorzeniony w komunistycznej Polsce, w tych czasach przyszło mu tworzyć, ale wiele jego utworów znajdzie odbiorców w każdym pokoleniu - powiedział Michał Żebrowski, aktor i dyrektor Teatru 6. Piętro w Warszawie, wspominając Wojciecha Młynarskiego.

 • Dymna o Młynarskim: Był niezwykłym człowiekiem

  Robił coś takiego, że człowiek się nie załamywał. Pomagał nam wszystkim nabrać dystansu do świata, do problemów. Będzie go brakowało - powiedziała Anna Dymna o zmarłym w środę, 15 marca, Wojciechu Młynarskim.

 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  ...najwięcej dać. Rozmawiała Katarzyna Ziemnicka Agata Młynarska urodziła się 23 marca 1965 roku w Warszawie. Jest córką autora tekstów Wojciecha Młynarskiego i aktorki Adrianny Godlewskiej. W latach(...) swoją działalność na rzecz dzieci została nagrodzona Orderem Uśmiechu. Jako nastolatka zagrała w serialu "Rodzina Leśniewskich". Ma na koncie też występy w innych produkcjach, np. w "M jak miłość".

 • Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka. Piękne pożegnanie

  Zofia Karpiel-Bułecka była babcią muzyka Staszka Karpiel-Bułecki. Przyjaciele i rodzina zorganizowali jej piękny pogrzeb.

 • Charytatywny Bal Dziennikarza

  Na XIII Charytatywnym Balu Dziennikarza padł rekord frekwencji. Na sobotniej gali (5 lutego) w auli Politechniki Warszawskiej bawiło ponad 1200 osób. Dopisali politycy z pierwszych stron gazet, ministrowie, parlamentarzyści, aktorzy, piosenkarze oraz gwiazdy show-biznesu. Galę prowadzili Agata Młynarska i Wojciech Jagielski.

 • "Nie potrafię się wirtualnie całować"

  ..., o wirtualnej miłości, współpracy z Wojciechem Młynarskim i planach związanych z napisaniem książki, z Andrzejem Sikorowskim rozmawiał Konrad Sikora.

 • Weekend w kinie: Jennifer Lawrence się boi, Mila Kunis świntuszy

  Pięć premierowych tytułów trafi do kin w pierwszy piątek listopada. Jennifer Lawrence zobaczymy w horrorze "mother!", z kolei Mila Kunis wróci na ekrany w charakterze "złej mamuśki". Dokument "Młynarski. Finałowa piosenka" prezentuje ostatnią rozmowę z tytułowym bohaterem, "Pewnego razu w listopadzie" Andrzeja Jakimowskiego to zaś historia rozgrywająca się w przededniu patriotycznej demonstracji...

 • Orły 2019: 7 statuetek dla "Zimnej wojny"

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orzeł. Triumfowała „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, która otrzymała siedem statuetek – w tym za film, reżyserię, scenariusz i aktorkę pierwszoplanową. Zadowoleni powinni być także twórcy „Kleru” Wojciecha Smarzowskiego. Film wyróżniono czterema statuetkami, w tym za pierwszoplanową i drugoplanową rolę męską.

Wideo na temat: wojciech młynarski rodzina
 • Bliscy wspominają Wojciecha Młynarskiego

  Wojciech Młynarski - satyryk, poeta, a przede wszystkim jeden z najwybitniejszych polskich tekściarzy. Napisał mniej więcej dwa tysiące tekstów piosenek. Pracował z największymi gwiazdami polskiej(...) - rodzina i przyjaciele - wspominali wspaniałego artystę. (Dzień dobry TVN/x-news)