• Informacje na temat:

  wojciech modest amaro michelin

Artykuły na temat: wojciech modest amaro michelin
 • ​Wojciech Modest Amaro wśród 100 najlepszych kucharzy na świecie

  Wojciech Modest Amaro przyzwyczaił nas do tego, że lubi wznosić się na kulinarne wyżyny. To jego restauracja jako pierwsza w Polsce zdobyła Gwiazdkę Michelin i to on jako pierwszy Polak znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata.

 • Wojciech Modest Amaro: Bóg zajmuje w moim życiu pierwsze miejsce

  Wojciech Modest Amaro twierdzi, że Bóg wypełnił pustkę, którą odczuwał mimo sukcesów zawodowych i udanego życia rodzinnego. Jego zdaniem zbyt mocno pochłonęła go hedonistyczna wizja życia i pogoń za dobrami materialnymi, dlatego nie czuł się w pełni szczęśliwy i spełniony. Religijne nawrócenie przeżył wraz z żoną i dziećmi, obecnie razem pogłębiają swoją wiarę.

 • Wojciech Modest Amaro: Szef wszystkich szefów

  Pół roku temu mało kto o nim słyszał. Dziś znany wszystkim z "Top Chefa" Wojciech Modest Amaro, którego niebawem zobaczymy w roli polskiego Gordona Ramsaya w "Hell's Kitchen. Piekielnej kuchni", to wyrocznia. Ale na sławę ciężko zapracował.

 • Wojciech Modest Amaro: Zawód kucharza jest piekielny

  Może się okazać, że kuchnia w moim Atelier, jest bardziej piekielna, niż ta w programie "Hell's Kitchen" - wyznaje Wojciech Modest Amaro. Czy szef kuchni okaże się bardziej surowy niż Gordon Ramsay, przekonamy się w kwietniu w polskiej edycji słynnego programu.

 • Amaro pokazał swoje królewskie łoże

  Tuż przed startem piątej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", szef Wojciech Modest Amaro zaprosił do swojej... sypialni! Łoże piekielnego szefa robi ogromne wrażenie.

 • Amaro zaprasza do "piekielnej kuchni"

  To Wojciech Modest Amaro zostanie gospodarzem programu "Hells Kitchen. Piekielna kuchnia". Szef restauracji Atelier Amaro zaprasza wszystkich chętnych na casting, a zwycięzca poza nagrodą pieniężną może liczyć na pracę w restauracji Amaro.

 • Amaro zabrał syna na plan "Hell's Kitchen"

  Wojciech Modest Amaro postanowił pokazać "Piekielną Kuchnię" swojemu 5-letniemu synkowi Nicolasowi.

 • Amaro pracuje nad nową książką kucharską

  Wojciech Modest Amaro, prowadzący kulinarne show "Hell's Kitchen: Piekielna kuchnia", pracuje nad kolejną książką kucharską. Słynny restaurator ponownie będzie przekonywał czytelników do polskiej kuchni, ale w mniej wyrafinowanej formie. Zaproponuje czytelnikom proste połączenia, które wykonać zdoła każdy miłośnik gotowania.

 • Nie do wiary! Amaro przytulił uczestnika "Hell's Kitchen"

  W programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" Wojciech Modest Amaro rządzi twardą ręką, przez co uważany jest za osobę bez uczuć. Okazuje się jednak, że zdobywca pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin jest pełen empatii! - Możesz zatrzymać bluzę, może ci się jeszcze przyda - tymi słowami szef pożegnał Michała Bystronia, kucharza z Krakowa.

 • "Hell's Kitchen": Uczestniczka kłóci się z Amaro!

  Takiej sytuacji w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen" jeszcze nie było! Uczestniczka drugiej edycji już podczas pierwszego serwisu postanowiła postawić się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro! Jak skończyła się ta kłótnia?

Zdjęcia na temat: wojciech modest amaro michelin