• Informacje na temat:

  wojciech pokora i wnuczka

Artykuły na temat: wojciech pokora i wnuczka
 • Wojciech Pokora nie żyje. Jego wnuczka Agata Nizińska pokazała wzruszające zdjęcie

  Na Instagramie Agata Nizińska pokazała swoje zdjęcie ze zmarłym w niedzielę aktorem Wojciechem Pokorą. Odtwórca roli gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei był dziadkiem 32-letniej wokalistki i aktorki.

 • Wojciech Pokora: Aktor z przypadku

  Wojciech Pokora to wspaniały aktor filmowy i teatralny. Choć największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei, on sam przyznaje, że ten film to przekleństwo. "Muszę przyznać, że wcale nie chciałem tego grać" - mówi aktor, który kończy dzisiaj 78 lat.

 • Zmarł Wojciech Pokora

  Zmarł Wojciech Pokora, wybitny aktor filmowy i teatralny. Miał 83 lata. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei. Informację o śmierci aktora przekazała Krystyna Janda.

 • Wojciech Pokora: Nie nadaję się do tego fachu

  Pamiętamy jego wspaniałe kreacje w takich produkcjach, jak "Poszukiwany, poszukiwana", "Miś", "Kariera Nikodema Dyzmy", "Przygody psa Cywila", "Czterdziestolatek", "Noce i dnie" czy "Alternatywy 4". Wojciech Pokora zaczynał karierę w fabryce samochodów, na szczęście w porę zakochał się w teatralnej scenie. Potem to jego pokochali widzowie.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory 10 lutego

  Pogrzeb aktora Wojciecha Pokory odbędzie się 10 lutego. Kultowy aktor zmarł 4 lutego w wieku 83 lat.

 • Wojciech Pokora: Moim marzeniem jest zagrać z wnuczką

  ...22 września do księgarń trafi książka "Z Pokorą przez życie" - pierwszy wywiad-rzeka z Wojciechem Pokorą, który przeprowadził Krzysztof Pyzia. - Ten tytuł to taka gra słów, ale nie ja to wymyśliłem - wyjaśnia Wojciech Pokora. Czy ma jeszcze marzenia o roli życia? - Chciałbym zagrać z moja wnuczką - wyznaje aktor.

 • Wnuczka Wojciecha Pokory w "Pytaniu na śniadanie"

  Potomkowie gwiazd robią karierę w telewizji. Jedną z nich jest Agata Nizińska, wnuczka Wojciecha Pokory. Właśnie została nową twarzą "Pytania na śniadanie" w Dwójce.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory. "Odszedł twórca ujmujący skromnością"

  Wojciech Pokora został pochowany w sobotę, 10 lutego, na Cmentarzu Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie. "Odszedł twórca powszechnie lubiany i podziwiany, ujmujący skromnością i dystansem wobec siebie" - napisał w liście prezydent Andrzej Duda.

 • Pokora: Niezapomniana Marysia

  Wojciech Pokora należy do grona najlepszych i najbardziej charakterystycznych polskich aktorów komediowych. Wystąpił w niemal wszystkich kultowych filmach w reżyserii znakomitego Stanisława Barei(...), to Wiesław Gołas. - Nie mogę go słuchać, patrzeć na niego, bo zaraz się śmieję - przekonuje. Występowali razem w wielu spektaklach i często kończyło się to tak, że Pokora schodził ze sceny, bo nie był...

 • Wojciech Waglewski (Voo Voo): Nie sposób zrobić kariery z "desantu"

  ...- Nie ma nic trudniejszego niż napisać ładny tekst o miłości, taki który nie byłby banalny - podkreśla w rozmowie z Interią Wojciech Waglewski, wokalista i gitarzysta grupy Voo Voo.

Zdjęcia na temat: wojciech pokora i wnuczka
 • Agata Nizińska