• Informacje na temat:

  wojciech pokora rodzina

Artykuły na temat: wojciech pokora rodzina
 • Zmarł Wojciech Pokora

  Zmarł Wojciech Pokora, wybitny aktor filmowy i teatralny. Miał 83 lata. Największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei. Informację o śmierci aktora przekazała Krystyna Janda.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory 10 lutego

  Pogrzeb aktora Wojciecha Pokory odbędzie się 10 lutego. Kultowy aktor zmarł 4 lutego w wieku 83 lat.

 • Pogrzeb Wojciecha Pokory. "Odszedł twórca ujmujący skromnością"

  Wojciech Pokora został pochowany w sobotę, 10 lutego, na Cmentarzu Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Radzyminie. "Odszedł twórca powszechnie lubiany i podziwiany, ujmujący skromnością i dystansem wobec siebie" - napisał w liście prezydent Andrzej Duda.

 • Wojciech Pokora: Aktor z przypadku

  Wojciech Pokora to wspaniały aktor filmowy i teatralny. Choć największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei, on sam przyznaje, że ten film to przekleństwo. "Muszę przyznać, że wcale nie chciałem tego grać" - mówi aktor, który kończy dzisiaj 78 lat.

 • Michał Żurawski: Lekcja pokory

  ...dostrzec w filmie. W "53 wojnach" Ewy Bukowskiej wcielasz się w korespondenta wojennego - Witka, postać wzorowaną na Wojciechu Jagielskim. To mężczyzna, który jest na swój sposób "uzależniony" od wojny...

 • Wojciech Waglewski (Voo Voo): Nie sposób zrobić kariery z "desantu"

  ...- Nie ma nic trudniejszego niż napisać ładny tekst o miłości, taki który nie byłby banalny - podkreśla w rozmowie z Interią Wojciech Waglewski, wokalista i gitarzysta grupy Voo Voo.

 • Agata Nizińska: Charakter po dziadku

  ...- Ludzie myślą, że mam w życiu łatwiej, a mnie jest wręcz trudniej - twierdzi Agata Nizińska, wnuczka Wojciecha Pokory.

 • Kto na Eurowizję? Przedstawiamy kandydatów: Nizińska, Sablik, Carmell, Otrębus-Larsson, Moś

  ...18 lutego poznamy polskiego reprezentanta na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wśród kandydatów znalazły się m.in. zwyciężczyni niemieckiego "Idola" i wnuczka Wojciecha Pokory.

 • Krystyna Feldman: Aktorka, której nie interesowało gwiazdorstwo

  ...zadebiutowała epizodyczną rolą dewotki w "Celulozie" Jerzego Kawalerowicza (1953). W dorobku ma ponad 60 ról telewizyjnych i filmowych, m.in. w "Lalce" Wojciecha Hasa, "Yesterday" i "Pociągu do Hollywood...

 • Pieniądze na wesoło

  Jolanta Fraszyńska i Tomasz Karolak stworzyli... bardzo przeciętną polską rodzinę. Wszystko po to, by w nowym mini-serialu pokazać widzom na własnej skórze, że ekonomia nie jest nauką trudną, nie ma nic wspólnego z czarną magią i że każda rodzina chcąc nie chcąc ma z nią do czynienia na co dzień.