• Informacje na temat:

  wojciech pokora wywiad

Artykuły na temat: wojciech pokora wywiad
 • Wojciech Pokora: Klątwa gosposi

  Pamiętamy go jako "Poszukiwany, poszukiwana", chociaż tej roli wyjątkowo nie lubi. Ceni sobie za to kreację hrabiego Żorża Ponimirskiego w serialu "Kariera Nikodema Dyzmy". Z Wojciechem Pokorą rozmawiał Krzysztof Pyzia. Wywiad-rzeka "Z Pokorą przez życie" ukaże się 22 września.

 • Wojciech Pokora: Moim marzeniem jest zagrać z wnuczką

  ...22 września do księgarń trafi książka "Z Pokorą przez życie" - pierwszy wywiad-rzeka z Wojciechem Pokorą, który przeprowadził Krzysztof Pyzia. - Ten tytuł to taka gra słów, ale nie ja to wymyśliłem - wyjaśnia Wojciech Pokora. Czy ma jeszcze marzenia o roli życia? - Chciałbym zagrać z moja wnuczką - wyznaje aktor.

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  ...2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • Wojciech Pokora kończy 75 lat

  Perfekcjonizm, skromność i ... piękne nogi - to główne zalety Wojciecha Pokory. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca niezapomnianych ról w komediach Stanisława Barei, będzie w piątek świętował 75 lat...

 • Wojciech Pokora: Aktor z przypadku

  Wojciech Pokora to wspaniały aktor filmowy i teatralny. Choć największą popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola gosposi domowej Marysi w komedii "Poszukiwany, poszukiwana" Stanisława Barei, on sam przyznaje, że ten film to przekleństwo. "Muszę przyznać, że wcale nie chciałem tego grać" - mówi aktor, który kończy dzisiaj 78 lat.

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Wnuczka Wojciecha Pokory w "Pytaniu na śniadanie"

  Potomkowie gwiazd robią karierę w telewizji. Jedną z nich jest Agata Nizińska, wnuczka Wojciecha Pokory. Właśnie została nową twarzą "Pytania na śniadanie" w Dwójce.

 • W. Pokora kończy 70 lat

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana" , "Brunet wieczorową porą" , serial u "Alternatywy 4" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w sobotę, 2 października, 70 lat.

 • Elliot Goldenthal odebrał Nagrodę im. Wojciecha Kilara

  Amerykański kompozytor i zdobywca Oskara Elliot Goldenthal odebrał w czwartek, 28 maja, wieczorem w Krakowie Nagrodę im. Wojciecha Kilara. Nagrodę wręczono podczas "Gali Muzyki Polskiej: Scoring4Wajda" w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Agata Nizińska: Charakter po dziadku

  ...- Ludzie myślą, że mam w życiu łatwiej, a mnie jest wręcz trudniej - twierdzi Agata Nizińska, wnuczka Wojciecha Pokory.

Dyskusje na temat: wojciech pokora wywiad
 • Re: Wojciech Pokora: Zapracowany emeryt

  Powiedzmy sobie szczerze, z taką osobowością jak pan Pokora należało by przeprowadzić porządny wywiad, a nie zadać trzy pytania na krzyż i wrzucić to do internetu.