• Informacje na temat:

  wojciech solarz

Artykuły na temat: wojciech solarz
 • Wojciech Solarz: "Nie" dla "Tańca z Gwiazdami"

  Nadal odmawiasz udziału w różnego rodzaju telewizyjnych show? Wojciech Solarz: - Nadal, ale to żaden powód, by rozpowiadać o tym na lewo i prawo. Doskonale wiem, że pojawianie się w programach rozrywkowych wpisane jest w zawód aktora, bo potrzeba wydobycia na zewnątrz swojej osobowości to przecież naturalny element naszej pracy. Nie uciekam więc od tego, realizuję się na innych polach, nie...

 • "La La Poland": Nowa produkcja TVP

  ..."La La Poland" to nowy, komediowo-kabaretowy cykl Dwójki, w którym zobaczymy między innymi Izę Dąbrowską, znaną z roli pani Basi w "Ucha Prezesa" oraz Zuzannę Grabowską, Wojciecha Solarza i Monikę Mariotti. Premiera 27 kwietnia w TVP2.

 • Szyc i Dereszowska w latach 40.

  Teatr Sabat. Półmrok. Na scenie Anna Dereszowska, w stylizacji na lata 40., nuci zmysłową melodię niczym Marlena Dietrich. Przy stoliku jej występ obserwują Borys Szyc, Wojciech Solarz i Michał Żurawski.

 • "Reset" z Maćkowiakiem i Soliman

  Rafał Maćkowiak, Patrycja Soliman i Wojciech Solarz grają główne role w filmie "Reset", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Obraz powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Śpiewają piosenki Agnieszki Osieckiej

  ...15 piosenek Agnieszki Osieckiej z muzyką Wojciecha Solarza znalazło się na płycie "Kochankowie z ulicy Kamiennej". Utwory powstawały do programów Studenckiego Teatru Satyryków, a wykonują je m.in. Piotr Fronczewski, Joanna Kurowska i Zbigniew Zamachowski.

 • "Ki", "Daas", "Kret" czy "Sala samobójców"?

  Utwory Tadeusza Różewicza w wykonaniu Ignacego Gogolewskiego i Wojciecha Solarza czytane w ramach Salonu poezji Anny Dymnej rozpoczną w środę, 23 listopada, w Koninie (Wielkopolska) 21. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty".

 • Gdynia 2018: Smarzowski o księżach, Kolski o dziadkach

  Tak jak się można było spodziewać, najważniejszym wydarzeniem drugiego dnia 43. FPFF w Gdyni był pokaz "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego. Jaki obraz polskiego Kościoła zaprezentował reżyser?

 • 43. FPFF w Gdyni: 16 filmów powalczy o Złote Lwy

  ...16 filmów zostało zakwalifikowanych do konkursu głównego podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Faworyci do Złotych Lwów to z całą pewnością: nagradzane na europejskich festiwalach "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego i "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej, a także nowa produkcja Wojciecha Smarzowskiego "Kler", w której obnaża on polski kościół.

 • FPFF w Gdyni 2018: Szykują się kontrowersje

  W poniedziałek, 17 września, startuje 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Faworyci do zdobycia Złotych Lwów to z całą pewnością: nagradzane na europejskich festiwalach "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego i "Twarz" Małgorzaty Szumowskiej, a także nowa produkcja Wojciecha Smarzowskiego "Kler", w której obnaża on polski kościół. Laureatów imprezy poznamy 22 września podczas uroczystej...

 • Gdynia 2018: Złote Lwy dla "Zimnej wojny"

  ..., Mira Wojtczak) oraz muzykę (Antoni Komasa-Łazarkiewicz). "Kler" Wojciecha Smarzowskiego - najgłośniejszy film imprezy - otrzymał Nagrodę Specjalną Jury, Nagrodę Publiczności, a także statuetkę za...

Zdjęcia na temat: wojciech solarz
Wideo na temat: wojciech solarz
 • "Wszystkie jesteśmy bezczelne"

  Na konferencji serialu "Nie rób scen" Joanna Brodzik, Monika Mariotti, Aleksandra Popławska, Wojciech Solarz i Andrzej Konopka opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" o atmosferze na planie zdjęciowym i o swoich bohaterach/ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news.

Dyskusje na temat: wojciech solarz