• Informacje na temat:

  wojciech szczęsny żona

Artykuły na temat: wojciech szczęsny żona
 • Marina urodziła. Wojciech Szczęsny został ojcem

  ...30 czerwca na świat przyszedł syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Szczęśliwi rodzice pochwalili się już pierwszym zdjęciem malucha.

 • James Arthur zaśpiewał na weselu Mariny i Wojciecha Szczęsnego

  Na jednej z greckich wysp odbyło się głośno komentowane wesele wokalistki Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się do Euro 2016.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna już planuje powrót do pracy

  ...30 czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego nie zamierza jednak odpuścić swojej pasji, czyli śpiewania.

 • MaRina Łuczenko-Szczęsna powraca w duecie z Kabe. Zobacz teledysk "News"

  Nieco ponad rok po urodzeniu syna Liama do muzyki wróciła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego właśnie wypuściła teledysk do zaśpiewanej w języku polskim piosenki "News" z gościnnym udziałem rapera Kabe.

 • Energetyczna i zmysłowa MaRina ("Takin' Ya Rock Out")

  ..."Takin' Ya Rock Out" to nowy singel MaRiny, żony naszego reprezentacyjnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  Brytyjski dziennik "Daily Mail" stworzył ranking najpiękniejszych dziewczyn piłkarzy z całego świata. W zestawieniu znalazła się także wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna, świeżo poślubiona żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego.

 • MaRina: Wciąż mam ciary (teledysk "Takin' Ya Rock Out")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Takin' Ya Rock Out" MaRiny, żony naszego reprezentacyjnego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. To zapowiedź nowej płyty 28-letniej wokalistki.

 • James Arthur w duecie z Mariną na jej weselu

  ..."Mam nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi i będziemy mogli popracować nad wspólnymi utworami już niebawem" - mówi James Arthur po występie na weselu wokalistki Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski, przygotowującej się do Euro 2016.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  Marina Łuczenko-Szczęsna , spodziewa się swojego pierwszego dziecka.  Być może to ten wyjątkowy stan sprawił, że wokalistka wraca wspomnieniami do swojego dzieciństwa. Żona naszego reprezentacyjnego bramkarza,  Wojciecha Szczęsnego , opublikowała na Instagramie swoje współczesne zdjęcie oraz takie pochodzące z 2001 roku.  Zobaczcie, jak Marina Łuczenko-Szczęsna wyglądała 17 lat temu...

 • James Arthur: Koncert w Polsce odwołany! Pilna operacja wokalisty

  .... "W związku z problemami zdrowotnymi Jamesa Arthura, pozostała część trasy europejskiej zostaje przełożona. James wczoraj musiał przejść operację i obecnie dochodzi do siebie. Przeprasza i dziękuje(...) roku powrócił z płytą "Back From The Edge". Na polskiej wersji tego albumu znalazł się utwór "Let Me Love The Lonely", nagrany razem z żoną bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego...

Wideo na temat: wojciech szczęsny żona
 • Szczęsny o ślubie z Mariną!

  Od niespełna dwóch tygodni Wojciech Szczęsny jest mężem piosenkarki Mariny Łuczenko. Para pobrała się w Grecji. - Mam nadzieję, że to nas wzmacnia. Ten weekend dodał mi dużo pozytywnej energii przed Euro. Przyzwyczaiłem się już do obrączki i nie czuję, że mam coś na ręku. Z tańcem było źle, bo chyba w pewnym momencie nadepnąłem żonie na sukienkę, ale daliśmy radę - powiedział o wrażeniach ze

 • Bakuła: Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się żoną piłkarza

  , żona Roberta Lewandowskiego (Bayern Monachium), Sara Boruc, żona Artura Boruca (AFC Bournemouth), a także Marina Łuczenko, dziewczyna Wojciecha Szczęsnego (Arsenal Londyn). Anna Lewandowska prowadzi(...)Hanna Bakuła ostro krytykuje zjawisko wzrastającego zainteresowania żonami i dziewczynami polskich piłkarzy. Malarka uważa, że popularność m.in. Anny Lewandowskiej czy Sary Boruc przeminie, bo ludzie