• Informacje na temat:

  wojciech zagórski.

Artykuły na temat: wojciech zagórski.
 • Fisz/Emade jam session

  W niedzielę, 24 sierpnia, w Teatrze Leśnym w Gdańsku, Fisz i Emade wezmą udział w projekcie "Jazzmowa Session" Wojciecha Mazolewskiego (bas). W tym ambitnym jamie wezmą też udział Bunio (elektronika), Macio Moretti (perkusja) i Mikołaj Trzaska (sax). Start około godziny 21.00-21.30. Wcześniej (od 19.00) zagrają off-jazowe projekty Elektrolot i Pink Freud.

 • Gajos gra u Zanussiego

  Premiera "Romulusa Wielkiego" Duerrenmatta odbędzie się w najbliższy piątek w warszawskim Teatrze Polonia. Spektakl reżyseruje Krzysztof Zanussi, a w roli głównej wystąpi Janusz Gajos.

 • Modne rytmy Superjedynek

  Hip hop kontra r'n'b! Sprawdź kto ma szansę na Superjedynkę w najmodniejszej brzmieniowo kategorii opolskiego plebiscytu!

 • Wieczór wyborczy! Na którym kanale?

  Największe polskie stacje telewizyjne przygotowują na niedzielę, 20 czerwca, wieczory wyborcze. Będą w nich prezentować najnowsze sondaże, komentarze politologów, socjologów i polityków. Również widzowie będą mogli na żywo przedstawić przed kamerą swoje opinie.

 • Polskie kino na 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

  To będzie edycja T-Mobile Nowych Horyzontów bogata w polskie kino. Rodzime produkcje znalazły się nie tylko w sekcjach konkursowych. W Panoramie będzie można zobaczyć głośny "Deep Love" Jana P. Matuszyńskiego - nagrodzony na festiwalu w Moskwie dokument o sparaliżowanym po wylewie nurku, który stara się wrócić do swojej pasji.

Zdjęcia na temat: wojciech zagórski.
Wideo na temat: wojciech zagórski.
 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...