• Informacje na temat:

  wojciech zieliński z córką

Artykuły na temat: wojciech zieliński z córką
 • Wojciech Zieliński nie jest kulinarnym dyletantem

  Gdy Wojciech Zieliński rozpoczynał przygotowania do roli w serialu "Na noże", którego akcja osadzona jest w świecie eleganckich restauracji, bynajmniej nie był kulinarnym analfabetą. Aktor potrafi gotować - stawia na potrawy proste i zdrowe.

 • "Żmijowisko": Koniec zdjęć na planie serialu Canal+. Kiedy premiera?

  Zakończyły się zdjęcia na planie serialu "Żmijowisko". W oryginalnej produkcji Canal+ występują między innymi Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Piotr Stramowski, Cezary Pazura i Wojciech Zieliński.

 • Uroczysty premiera serialu "Żmijowisko"

  ...29 października w warszawskim kinie Luna odbył się uroczysty pokaz przedpremierowy serialu "Żmijowisko" z udziałem takich aktorów jak: Piotr Stramowski, Agnieszka Żulewska, Paweł Domagała, Davina Reeves-Ciara, Cezary Pazura i Wojciech Zieliński, a także reżysera Łukasza Palkowskiego.

 • Zbyt duże ryzyko

  Dzięki Danielowi Ordzie, którego gra w serialu "Lekarze", Wojciech Zieliński wiele się dowiedział o sobie samym. Przede wszystkim tego, że za nic w świecie nie chciałby być chirurgiem!

 • "Żmijowisko" od 3 listopada na antenie Canal+

  ..."Żmijowisko" to serialowa ekranizacja prozy Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Serial na antenie Canal+ zadebiutuje w niedzielę, 3 listopada.

 • Paweł Domagała: Zobacz teledysk "Żmijowisko" do serialu Canal+

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Pawła Domagały, autora wielkiego przeboju "Weź nie pytaj". Piosenka "Żmijowisko" zapowiada nowy serial Canal+ o tym tytule - to ekranizacja kryminału Wojciecha Chmielarza.

 • ​Paweł Domagała śpiewa i gra w serialu "Żmijowisko"

  Jeśli aktor jest równocześnie muzykiem, praca nad rolą wcześniej czy później przyniesie efekt w postaci piosenki. Tak stało się przy okazji serialowej ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza „Żmijowisko” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie główną rolę męską zagrał Paweł Domagała.

 • Drugi plan daje wolność

  ...w końcu zdobędzie serce doktora Daniela Ordy, którego gra Wojciech Zieliński? - Zależy jej na tym facecie, ale chyba nie chce zachowywać się jak desperatka. Nie jest typem kobiety, która biega za mężczyzną(...) panią w serialu? - Nie ogląda, bo emisja 'Lekarzy' jest dość późno i dzieci o tej porze już śpią. Jak najbardziej lubi pani spędzać czas z córką? - Na świeżym powietrzu. Uwielbiam zabierać Olę i psa...

 • Więckiewicz "królem życia"

  ..."Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: wojciech zieliński z córką
Dyskusje na temat: wojciech zieliński z córką