• Informacje na temat:

  wojciechowska borneo

Artykuły na temat: wojciechowska borneo
 • Martyna Wojciechowska znalazła się na rozdrożu!

  Od zawsze lubiła życie na krawędzi. Podróżowała po całym świecie, wspinała się w górach. Do tego motocyklowa pasja, którą ma od dziesiątego roku życia. Martyna Wojciechowska (42 l.) przyzwyczaiła nas(...). w Tajlandii lub na Borneo.  Kolejne ostrzeżenie pojawiło się w ubiegłym roku. Znowu zachorowała na tajemniczą chorobę, z którą nie mogli poradzić sobie polscy lekarze. Schudła 20 kilogramów. Zaczęła tracić...

 • Martyna Wojciechowska kusi los

  Ani tragiczne wypadki, w których Martyna Wojciechowska brała udział, ani grożąca teraz jej życiu choroba nie skłoniły jej do rezygnacji z marzeń. Czy jej córeczka kiedyś to zrozumie?

 • Martyna Wojciechowska samotnie wychowuje córkę. W roli mamy sprawdza się świetnie

  Martyna Wojciechowska (42 l.) cieszy się, że jest mamą tak wspaniałej córki, Marysi (8 l.). Dziewczynka mimo młodego wieku sporo przeszła. Niedawno zmarł jej ukochany tata. Być może to właśnie to sprawiło, że jest jeszcze bardziej wrażliwa na krzywdę innych. W "Rewii" możemy wyczytać, jaka 8-larka jest naprawdę.

 • Tropikalne choroby Wojciechowskiej

  Martyna Wojciechowska potwierdziła, że od kilku miesięcy choruje na tropikalne choroby. Wcześniej na ten temat pojawiały się w mediach liczne doniesienia i hipotezy. We wtorek Wojciechowska opublikowała w sieci oficjalne oświadczenie.

 • Martyna Wojciechowska przyznała się do choroby! "Jestem bardzo słaba"

  Martyna Wojciechowska (41 l.) wyznała, że zmaga się z poważną chorobą.

 • Krańce świata oczami Wojciechowskiej

  Martyna Wojciechowska po raz kolejny wyruszyła na krańce świata, by zobaczyć, zasmakować i opisać nowe miejsca i ludzi, których spotkała na swojej drodze. W styczniu ukażą się relacje podróżniczki z wypraw na Borneo i do Etiopii.

 • Martyna Wojciechowska boi się o swoje życie! Ubezpieczyła się na...

  Martyna Wojciechowska (39 l.) nie zamierza rezygnować z niebezpiecznych podróży w najdalsze zakątki. Przezornie postanowiła jednak zadbać o przyszłość swojej córeczki, gdyby z którejś wyprawy nie wróciła...

 • Teraz cieszy się każdą chwilą

  Na początku tego roku Martyna Wojciechowska zapadła na ciężką chorobę tropikalną. Odkąd ją pokonała, zupełnie inaczej patrzy na życie.

 • Wojciechowska o swojej chorobie

  Od kilku tygodni Martyna Wojciechowska zmaga się z chorobami tropikalnymi, których nabawiła się najprawdopodobniej na Borneo. Podróżniczka zdradza szczegóły swojej kuracji.

 • Ponownie "na krańcu świata"

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazła się druga edycja programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zaprezentuje polskim widzom kolejne niezwykłe mieszkanki naszego globu.