• Informacje na temat:

  wojewódzki i figurski afera

Artykuły na temat: wojewódzki i figurski afera
 • Kuba Wojewódzki niewinny

  Nie będzie kary, bo dziennikarze Michał Figurski i Kuba Wojewódzki wcale nie chcieli obrazić prezydenta. Tak przynajmniej stwierdziła prokuratura i... umorzyła śledztwo w sprawie nazwania Lecha Kaczyńskiego "małym, niedorozwiniętym, głupim człowiekiem".

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • DJ Adamus ostro o Kubie Wojewódzkim: To nie moja wibracja

  ...nagrał chilloutową płytę "1000 miejsc". Zajmował się oprawą programu Kuby Wojewódzkiego , finałów gali Fryderyki, Paris Fashion Week, a także Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (2014(...) rozdział o współpracy z Kubą Wojewódzkim. --- Dzięki programowi Kuby poznałem smak bycia szmatą kulturową. To była czysta ludzka nienawiść. Dla całego mojego środowiska po prostu się sprzedałem...

 • Cierpię za miliony!

  ...- Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.