• Informacje na temat:

  wojewódzki ibisz

Artykuły na temat: wojewódzki ibisz
 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  Wojewódzki i Czesław Mozil. Trwają poszukiwania pozostałych jurorów. "X-Factor" to program wymyślony przez Simona Cowella - muzycznego biznesmena, jurora i współtwórcę sukcesów "Mam talent!" oraz "Idola(...) niezwykle sprytne wydaje się posunięcie TVN-u, który swój program będzie emitował dzień później, czyli nie w miejsce "Mam talent!" lecz "Tańca z gwiazdami". Talk-show Kammela, teleturniej Ibisza...

 • Ibisz i Passent u Wojewódzkiego

  We wtorek, 10 kwietnia, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą panowie Krzysztof Ibisz i Daniel Passent. Co wyniknie z tego spotkania?

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

 • Podwójna szansa Wojewódzkiego

  Największym wygranym Telekamer "Tele Tygodnia" 2010 może być Kuba Wojewódzki. Nie dość, że jest gwiazdą autorskiego programu "Kuba Wojewódzki", to jeszcze jest jednym z jurorów innego nominowanego do nagrody "Tele Tygodnia" programu - "Mam talent!" (obydwie produkcje TVN-u). Wojewódzki prowadzi swój talk show już od 7 lat - początkowo można było go zobaczyć na antenie Polsatu, w 2006 roku...

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

 • "Milionerzy": Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

  W ostatnim odcinku "Milionerów" padło pytanie o wiek Kuby Wojewódzkiego, które wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

 • Kuba Wojewódzki z milionem fanów na Facebooku!

  Kuba Wojewódzki - showman, dziennikarz, juror "X Factor" - jako pierwsza polska gwiazda przekroczył próg miliona fanów na Facebooku.

 • Kuba Wojewódzki wybiera się na wakacje

  W ten sposób Kuba Wojewódzki chce dać do zrozumienia swoim wielbicielom, że przez kilka następnych tygodni nie będą oni mogli oglądać nowych odcinków popularnego talk show. Nie oznacza to jednak, że(...) momenty Waszego Ulubionego programu w charakterze tak zwanego ripleju, czyli powtórek, z czego zapewne będziecie mieli kupę zabawy" - czytamy na oficjalnej stronie Kuby Wojewódzkiego. Już w niedzielę...