• Informacje na temat:

  wojewódzki idol

Artykuły na temat: wojewódzki idol
 • Kuba Wojewódzki żegna się z TVN? Wróci do "Idola"?

  Coś, co jeszcze niedawno wydawało się nieprawdopodobne, stanie się faktem? Czy Kuba Wojewódzki ponownie zostanie jurorem "Idola"?

 • Wymarzone jury "Idola": Szpak, Wojewódzki, Doda i Zapendowska

  Ponad 27 tys. głosów oddaliście w naszej ankiecie na jury nowego "Idola" - zobaczcie wyniki!

 • Kuba Wojewódzki: "Idol" ma sens

  Kuba Wojewódzki nie przestał wierzyć w sens programu "Idol". Odszedł z niego, aby się skoncentrować na własnym talk-show, nadawanym w niedzielne wieczory w Polsacie. Były juror "Idola" twierdzi, że z nikim nie jest skłócony, a "dzień dobry" mówi mu nawet wielokrotnie przez niego ośmieszana Kaja Paschalska.

 • Wojewódzki kontra "Światowy Idol"

  Kurt Nilsen, "Światowy Idol" z Norwegii, pojawi się w niedzielę, 29 lutego, jako specjalny gość Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w Polsacie. Tego samego dnia, tyle że rano, w telewizyjnej "Popliście" zagra zespół Contra z Grodkowa.

 • Wojewódzki: "Światowy Idol" początkiem wojny?

  ...- Mogę wywołać wojnę światową - zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL Kuba Wojewódzki, juror reprezentujący Polskę podczas zbliżającego się międzynarodowego finału "Idola". Koncert, podczas którego w szranki staną zwycięzcy programu z 11. krajów, odbędzie się we wtorek, 16 grudnia, w Londynie. Telewizja Polsat pokaże go w Boże Narodzenie.

 • Kuba Wojewódzki był dokładnie taki sam podczas nagrania międzynarodowego finału "Idola", jak w czasie polskiej edycji tego programu. W Londynie, we wtorek, 16 grudnia, polski juror nie okazał się pobłażliwy dla uczestników finałowej imprezy, w tym Alicji "Alex" Janosz. Wokalistka powiedziała później, iż go nienawidzi. Koncert pokaże telewizja Polsat w Boże Narodzenie.

 • "Idol": Nestorzy kontra żółtodzioby

  Dziś (15 lutego) wieczorem zobaczymy pierwszy odcinek nowego "Idola". Do oglądania solidarnie zachęcają nowi jurorzy oraz poprzedni skład.

 • Lato "Idola"?

  W przeprowadzonej przez portal INTERIA.PL ankiecie, w której należało wytypować zwycięzcę czwartej edycji programu "Idol", najwięcej waszych głosów zdobył Piotr Lato. Co ciekawe, zdanie naszych użytkowników podziela między innymi Kuba Wojewódzki, bezlitosny juror programu.

 • "Idol" powraca po latach?!

  Coraz głośniej mówi się o powrocie "Idola" na antenę. Pierwszy talent show w naszym kraju ma w ramówce Polsatu zastąpić "Must Be The Music".

 • Mamy "Idola"!

  Kilka minut po północy, z soboty na niedzielę (18/19 czerwca), zakończył się Wielki Finał "Idola", w którym poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji tego popularnego programu. Został nim Maciej Silski, który pokonał Sławka Uniatowskiego i Bartosza Szymoniaka. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć z finału "Idola"oraz zdjęcia laureata.

Zdjęcia na temat: wojewódzki idol
Wideo na temat: wojewódzki idol
 • Krzysztof Zalewski: Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Podczas drugiej edycji programu "Idol" Kuba Wojewódzki mocno wspierał poczynania Krzysztofa Zalewskiego. Utarło się nawet przekonanie, że stał się on ulubieńcem dziennikarza. Dziś wokalista przyznaje(...) jednak, że nie żywi do Wojewódzkiego urazy. "Często zmieniam image, może stąd te nieporozumienia" – stwierdza.