• Informacje na temat:

  wojewódzki mieszka

Artykuły na temat: wojewódzki mieszka
 • "Bambomental" Kuby Wojewódzkiego

  ...- To przejaw braku szacunku - tak Mamadou Diouf, muzyk z Senegalu, komentuje audycję Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. Dziennikarze na antenie żartowali z czarnoskórych.

 • Figurski i Wojewódzki rasistami?

  Nie wszystkim podobają się żarty Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego, którzy na antenie radia komentują i wyśmiewają polską rzeczywistość. KRRiT sprawdza czy doszło do poniżania czarnoskórych obywateli, Rada Etyki Mediów nazywa dziennikarzy ksenofobami.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Kuba Wojewódzki pokpiwa z Justyny Steczkowskiej

  Kubie Wojewódzkiemu za pretekst posłużyła publikacja jednego z tabloidów, który opublikował zdjęcia posiadłości piosenkarki. "Pod wielkim tytułem 'Tak mieszka gwiazda' widać jak na dłoni, że rezydencja opływa w luksusy. Są tam: piaskownica, altana oraz brama. Luksus adekwatny do ostatnich osiągnięć" - pokpiwa Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki", nawiązując do umiarkowanych sukcesów Steczkowskiej...

 • Nie tłumaczę się za Ryśka!

  Piotr Cyrwus czuje frustrację, kiedy dziennikarze wciąż pytają go tylko o rolę Ryśka Lubicza z "Klanu" . Znany krakowski aktor, który ostatnio mieszka głównie w Warszawie, opowiada o popularności, pokusach show-biznesu i dlaczego nie ucieszył się, kiedy do swego programu zaprosił go Kuba Wojewódzki.

 • "X Factor": Kuba z najmocniejszymi

  ..."Jedno z was wygra ten program, ja to widzę" - powiedział Kuba Wojewódzki do swoich podopiecznych w programie "X Factor".

 • Pogrzeb Kory. Tłumy pożegnały wokalistkę. Wśród nich politycy, muzycy i dziennikarze

  W Warszawie zakończył się pogrzeb Kory. Prochy wybitnej polskiej artystki pochowano na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Na pogrzeb przybyli m.in. Magdalena Środa, Jerzy Buzek, Wojciech Mann, Kuba Wojewódzki, Adam Sztaba oraz Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 • "X Factor": Kuba z najmocniejszymi

  ..."Jedno z was wygra ten program, ja to widzę" - powiedział Kuba Wojewódzki do swoich podopiecznych w programie "X Factor".

 • "X Factor": Kacper Gołda najlepszy w drugim odcinku

  Kacper Gołda ma 16 lat, mieszka w Janowcu i uczy się w liceum, w klasie o profilu dziennikarsko-fotograficznym. Młody wokalista ma już na koncie sporo wyróżnień z różnych festiwali i przeglądów. W "X Factor" Kacper zaśpiewał utwór "Let Her Go" Passengera. Jurorzy byli poruszeni tym występem. "Wielką historię tobie wróżę" - zawyrokował Kuba Wojewódzki. "Myślałam, że przyszedł kosmita, a przyszła...

 • "Idol": Pełna zgoda

  Wojewódzkim, wskazała go jako kandydata do przejścia do finału. Widzowie również byli pod wrażeniem jego głosu i oddali na Silskiego aż 48 procent głosów. Wokalista ma 28 lat, mieszka w Szczecinie(...)Kuba Wojewódzki w podsumowaniu czwartego etapu klubowego stwierdził, że "jak zwykle dominowała tandeta, zły gust i smak". Tym razem na pierwszy plan wysunęli się śpiewający panowie, z Maciejem...

Wideo na temat: wojewódzki mieszka