• Informacje na temat:

  wojewódzki o musze

Artykuły na temat: wojewódzki o musze
 • Wojewódzki kpi z Muchy. Koniec plotek o romansie?

  Niedawno w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach. Aktorka i dziennikarz jedynie podsycali te plotki. W ostatnim odcinku swojego programu Wojewódzki zaczął jednak kpić z Muchy. Te słowa rozzłoszczą aktorkę?

 • Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Annie Przybylskiej: "Była dla mnie ważna"

  Właśnie ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz sporo miejsca poświęcił swojej byłej partnerce, aktorce Annie Musze. Okazuje się, że nie tylko ona była ważna w jego życiu. Taką osobą była również Anna Przybylska.

 • Kuba Wojewódzki obsadzony "po warunkach"

  Na Teutatesa! Szykuje się niezły kocioł! Najdzielniejsi Galowie powrócą do kin 18 stycznia 2019. W polskim dubbingu animacji "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru", m.in.: Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, Józef Pawłowski i Kuba Wojewódzki!

 • Asteriks i Obeliks kontra Wojewódzki

  Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Naprzeciw nich - w roli złego druida - stanie Kuba Wojewódzki. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak...

 • Zdrojewski broni Wojewódzkiego

  Interwencja w sprawie udziału Kuby Wojewódzkiego w przygotowaniach do koncertu inaugurującego polską prezydencję byłaby "naruszeniem podstawowych zasad" - uważa Bogdan Zdrojewski. O odsunięcie Wojewódzkiego od projektu apeluje komitet praw Afrykanów.

 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów parą? Aktorka komentuje

  O tym, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach, jest od pewnego czasu coraz głośniej. Pojawia się coraz więcej poszlak, które zdaniem ich fanów mogą sugerować, że aktorka i dziennikarz znów są razem. Anna Mucha została poproszona o komentarz w tej sprawie. Ten z pewnością jeszcze mocniej podsyci plotki i spekulacje...

 • Chce zastąpić Wojewódzkiego?

  ..., całą resztą tak. Czyżby Kuźniar chciał zastąpić Kubę Wojewódzkiego i stać się czołowym krytykiem RP? Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu! Nie...

 • Wojewódzki "wypadł z ramówki"

  Fani show Kuby Wojewódzkiego będą musieli przyzwyczaić się do nowej pory emisji. Kuba niestety nie zmieścił się w wiosennej ramówce TVN w niedzielę. Program od marca będzie można oglądać we wtorki.

 • Kuba Wojewódzki uniewinniony!

  Stołeczny sąd uniewinnił Kubę Wojewódzkiego od zarzutu uszkodzenia wartej 457 zł szyby w prywatnym aucie, uznając, że nie miał on zamiaru dokonać przestępstwa. Prokuratura chciała dla showmana 3 tys. zł grzywny. Pokrzywdzony wnosił o skazanie go na prace społeczne. Wojewódzki domagał się uniewinnienia.

 • Wojewódzki o Wiśniewskim

  Kuba Wojewódzki odrzucił zaproszenie do nowego talk-show Michała Wiśniewskiego, który od marca pojawi się w TVN. Były juror "Idola" nie jest fanem grupy Ich Troje, jednak w swe 40. urodziny wybrał się na koncert tej grupy na sopockie molo.

Zdjęcia na temat: wojewódzki o musze
Wideo na temat: wojewódzki o musze
 • "Siurek" Doroty Wellman w telewizji śniadaniowej!

  Agnieszka Jastrzębska pojawiła się w "Dzień dobry TVN", by zrelacjonować wizytę Doroty Wellman w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarka podekscytowana zdradziła widzom, że w show z ust Doroty padło skandalizujące słowo - siurek! "Ja jestem pod wrażeniem, z jaką swadą tam sobie poczynałaś. Ja cię znam od tej najlepszej strony" - mówiła Agnieszka. Po czym przeszła do meritum: "Ja

Dyskusje na temat: wojewódzki o musze