• Informacje na temat:

  wojewódzki ojcem

Artykuły na temat: wojewódzki ojcem
 • Saful gościem Kuby Wojewódzkiego. "Najdziwniejszy odcinek w historii"

  Kamil Nożyński, znany lepiej jako Saful, będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego, który wyemitowany zostanie we wtorek 12 marca w TVN.

 • Edyta Górniak o "My Way" u Kuby Wojewódzkiego: Może być śmieszny, albo żenujący

  We wtorkowy wieczór (27 listopada) TVN pokazał finałowy odcinek kolejnego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Po 9 latach na kanapie dziennikarza pojawiła się wokalistka Edyta Górniak, która opowiedziała m.in. o swoim udziale w reality show "My Way".

 • Skarga na program Kuby Wojewódzkiego: "Przemoc domowa to nie żart"

  Odcinek programu "Kuba Wojewódzki", w którym gośćmi gwiazdora TVN-u byli bokser Tomasz Adamek i piosenkarka Natalia Nykiel, wywołał oburzenie środowisk feministycznych. W zamieszczonym na stronie portalu Codziennik Feministyczny liście otwartym do dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka oraz krajowej Rady Radiofonii i Telewizji sygnatariusze apelu wyrażają zaniepokojenie żartobliwym...

 • Peja zostanie ojcem

  Raper Peja (naprawdę Ryszard Andrzejewski) był we wtorek (13 listopada) gościem programu Kuby Wojewódzkiego. 36-letni hiphopowiec zdradził przed kamerami, że wkrótce zostanie ojcem. "Ty się wzruszyłeś!" - powiedział Kuba Wojewódzki, gdy zauważył łzę w oku rapera. "Tak, wzruszam się i nie mam problemu z okazywaniem tego" - artysta odpowiedział prowadzącemu. Peja nie chciał jednak zdradzić, jakie...

 • Zdrojewski broni Wojewódzkiego

  Interwencja w sprawie udziału Kuby Wojewódzkiego w przygotowaniach do koncertu inaugurującego polską prezydencję byłaby "naruszeniem podstawowych zasad" - uważa Bogdan Zdrojewski. O odsunięcie Wojewódzkiego od projektu apeluje komitet praw Afrykanów.

 • Kuba Wojewódzki przesadził? Łukasz Simlat chciał wyjść z programu

  Łukasz Simlat był ostatnio gościem Kuby Wojewódzkiego. Aktor, który od lat pilnie strzeże swojego prywatnego życia i stroni od publicznych wystąpień - poza tymi związanymi z zawodowymi obowiązkami, zdecydował się na udział we wtorkowym show. Opowiedział o swoich ostatnich osiągnięciach, jak np. pracy przy filmach "(Nie)znajomi" czy "Boże Ciało". Jednak w pewnym momencie zrobiło się dość...

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

 • Była Wodzianka Wojewódzkiego urodziła dziecko

  Dominika Zasiewska, szerzej znana jako była Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, urodziła syna.

 • Kuba Wojewódzki atakuje PO

  W wywiadzie przeprowadzonym z okazji 50. urodzin Kuby Wojewódzkiego juror "X Factor" wyraził rozczarowanie rządami Platformy Obywatelskiej.

 • Wojewódzki i Figurski obrazili Ukraińców?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zażądało przeprosin za wypowiedzi dziennikarzy Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, które - jak czytamy w przesłanym w czwartek komunikacie - "obrażają cześć i godność Ukraińców".

Zdjęcia na temat: wojewódzki ojcem
Dyskusje na temat: wojewódzki ojcem